Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kissé bonyolult! Ilyen esetben...

Kissé bonyolult! Ilyen esetben mikor tesztelnétek hogy biztos legyen az eredmény?

Figyelt kérdés

Bocsánat hogy nem tudok pontos dátumokat írok,de nem nagyon vezetgetem!

A ciklusaim 30-38 naposak!Ha 30 napra számolom akkor már biztos késik pár napja!

Mensi után 2 és 3 héttel(+ - pár nap) szeretkeztünk,és 3 napja kb szurkál a hasam!

Lehetséges hogy a későbbi időpont sikerült és ez beágyazódás lenne?

Ha igen 7 végén teszteljek?Vagy várjam meg a 38 napot,mert mi van ha egyik se sikerült és mégis megjön?

A rossmanos teszt megfelel a célnak?

Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 17. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden teszt megfelel a célnak, és ha már késik, akkor tesztelhetsz nyugodtan.
2012. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Azért nem merek még mert sokat olvastam ha kitolódik a ciklus akkor a peteérés is!És ebből gondolom hogy a 2. szex után alig telt el 1 hét és a beágyazódás meg lehet 12 nap is(ha sikerült) és akkor még nem biztos hogy lenne HCG-m!

Remélem érthető amit írni akarok!:)Bocsánat ha rosszul fogalmazok!

2012. jan. 17. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:

èn a 38 nap után tesztelnék.


nekem az elsönél 40 napos ciklusaim voltak, mindig azt tartottam szemelött, és mikor terhes lettem 40-ik napont teszteletem és erös volt.


másodiknál 32 napos ciklusom volt mindig így az után teszteltem, akkor is erös volt.

2012. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ciklusodban nem vagy annyira biztos, akkor számold ahhoz, hogy mikor volt kb. az az együttlét, amiből baba foganhatott, ahhoz képest 14. nap már lehet próbálkozni. Persze még mindig nem biztos, hogy ki is mutatja. Nekem az utolsó együttlét után a 14. napi reggeli pisiből lett egy nagyon halvány +. Ez a nemvárt utáni 2. nap volt.

Azt nézd meg a teszten, hogy milyen erősségű. A 10-es a leggyengébb, az mutatja ki leghamarabb, a 25-ös még mutathat negatívat.

2012. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, a Rossmannba 400Ft körül van a sima teszt, ennyit megér, mintsem rágjad magad még napokig. ÉN biztos nem bírnám ki :):):) Szaladj a tesztért, aztán írd meg az eredményt!!!!
2012. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem bírnék a kíváncsiságommal, tehát már tuti vennék egyet, a DM-es teszt is jó, meg a Rossmannos is. Ha negatív és kb. 10 nap múlva sem jön meg, még mindig megveheted a másikat.

Sok sikert!

2012. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várd meg az a napot, amikor a leghosszabb ciklusod szerint is késik, én akkor tesztelnék!
2012. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusom volt, 14/15. napon volt kb ovulációm. 26.ciklusnapon délutáni vizeletből erős pozitív lett a tesztem. 25-ös tesztet használtam. (Hamarosan szülök.)
2012. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!