Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel rengeteget forgolódom....

Éjjel rengeteget forgolódom. Babám sem tud ettől nyugodtan aludni, vagy észre sem veszi? Mik azok a testhelyzetek, amik Őt zavarhatják? 23 hetes km

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 23 hetes vagyok, engem szétrugdos, ha valami zavarja, és ez akkor van, ha háton vagy bal oldalon fekszek. Szerintem jeleznek, ha nem jó nekik. :)
2012. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amikor sokat hajolok előre, az az én Babámnak sem tetszik, viszont nem tudom, éjjel amikor forgok, ő is szokott mocorogni. Nem sokáig. Akkor felébresztem? Ő is fordul?
2012. jan. 17. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő még nem akkor alszik/nem alszik, mint Te.

Az éjjeleket-nappalokat csak később tanulja meg, amikor már megszületett. Legalábbis nagyjából. NE aggódj miatta.

22hkm (2 gyerekes)

2012. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenen kár stresszelned magad. :) Ilyen típus. Vannak babák, akik éjjel aktívabbak, vagy akkor jobban érzed, mert teljes a nyugalom, nincs az a zűrzavar, mint nappal. Viszont arra felkészülhetsz, hogy ha a pocibak aktív éjjel, akkor születés után is többször fog éjjel fent lenni. Persze ez nem törvényszerű, de nagyon sok ilyet hallottam.

Én nem éreztem semmi mozgolódást éjjel, nem is volt vele gond utána sem. :)

És addig örülj, amíg tudsz forogni! :) Később örülsz, ha 1-2-szer nagymedve/bálna módjára szép lassan megfordulsz. :)

Amúgy arra nem emlékszem, mikortól, de idővel nem szabad háton aludni, mert a baba elnyomhatja a fontosabb artériáidat és az neked sem jó, a babának meg pláne.

További boldog babavárást! :)

2012. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Háton nem tudok aludni, soha nem is tudtam, viszont a hason alvást vissza sirom!!! Most párnát teszek a lábaim közé, és a pocak alá is. Amikor nem tettem, elaludni sem tudtam. Nesze nekem, akkor éjjeli bagoly lesz a csemetém! :)) Boldog babavárást mindenkinek.
2012. jan. 17. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjjel megfordulok, ő is fordul egyet, és csend - megkeresi a számára kényelmes pozíciót, és pihen tovább. Már ha olyanja van. Mert van olyan is, hogy úgy beaktiválódik, hogy nem tudok tőle aludni. És a hajnali csuklásai mondhatni rendszeresek. 5 körül van egy adag belőle. De éjjelente aránylag nyugis, mondhatni, csak este és hajnalban van nagyon aktív időszaka.
2012. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
előző: 26 hkm.
2012. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, pont ez van nekem is! Csak nem tudtam, hogy "zavarja" e a sok forgolódás. De akkor megtalálja a helyét.. Köszönöm!
2012. jan. 17. 11:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt nem tudom, hogy ő is felébred olyankor vagy nem. El tudom képzelni, hogy álmában fordul át.

Nem hinném, hogy zavarja. Ő végülis mindig aszerint "él", hogy te mit csinálsz, ha jársz, ha leülsz/felállsz akkor is mozgatod, szóval szerintem neki ez normális.

És tényleg, ha valami nem tetszik neki, ilyen korban jelez. Engem is összvissza rugdos, ha "elborulnék" oldalfekvésből :)

Előző voltam

2012. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!