Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Szabó Kornél...

Milyen orvos Dr. Szabó Kornél Szegeden?

Figyelt kérdés
Nála szeretnék szülni, mert az orvosomnál még nem lehet. Majd csak szeptemberben megy vissza a klinikára. Ezért gondolkodom Szabó doktorban.
2009. máj. 26. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én dr. Sikovanyeczhez járok ugyan, de egyszer ügyeletben voltam a Szabó dokinál, nagyon rendes szimpatikus orvosnak tartom!Van ismreősöm, aki nála fog szülni, ő is elégedett vele!
2009. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami a legfontosabb,nagyon jó szakmailag,de figyelmes és kedves is.Mindenkinek ajánlom!
2009. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is hozzá járok és tényleg nagyon figyelmes és kedves.ajánlom én is mindenkinek.
2010. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mostmár tapasztalatból mondhatom, hogy lelkiismeretes doki. 33. hétre szültem nála azonnali császárral, mire bekerültem a műtőbe már ott volt. A magánrendeléséről jött/rohant el. Utána sem hagyott "magamra", igyekezett hasznos tanácsokkal ellátni. Én tényleg csak ajánlani tudom bárkinek.:)))
2010. febr. 26. 08:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked ő választott orvosod volt akkor ezek szerint,és ha szabad tudnom mennyit kért a szülésért?
2010. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is nála szültem tényleg jó orvos csak ajánlani tudom mindenkinek.
2012. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Brygy válasza:
Én is ajánlom mindenkinek,most hozta helyre, amit Vincze Emőke doktornő a szülésnél elrontott. Lelkiismeretes és figyelmes elmagyaráz mindent és ha kell hasznos tanácsokkal is ellát.Ritkaság az ilyen becsületes orvos.Bánom, hogy nem találtam rá hamarabb akkor nem lett volna ilyen gondom.
2012. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is csak dicsérni tudom, Ő volt az orvosom, nála szültem és maximálisan meg voltam elégedve Vele!!
2012. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia.Mi a férjemmel 2 évig jártunk hozzá. Volt,hogy 1 hónapban 4szer... ugyan úgy elkérte a díjjat amit meg kell fizetni...


Ezzel nem is lenne gond...ha észrevette volna mi a baj.


November 5-én kerestem fel egy másik orvost szegeden (megírom a nevét,ha gondolod).Ő elsőre megmondta mi...3-szor vetéltem el Kornél felelőtlensége miatt...A sok gyógyszert nem is írom már amiket potyába szedtem...A folyamatos hazugságairól nem is beszélve...soha nem volt aktuális amikor telefonon kerestem,a gyors ,hadaró beszéde...


A lényeg nem ajánlom senkinek!!!!



Most épp műtét előtt állok...amit Ő is észrevehetett volna...



Timi

2018. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!