Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Vincze Emőkéről szeretnék...

Dr. Vincze Emőkéről szeretnék infókat, Szegeden szülész-nőgyógyász. Milyen orvos, mennyiért dolgozik, magánrendelés tarifa és főleg szülés tarifa érdekel (megmondja-e előre) és szakmailag milyen? köszi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hozzá járok már évek óta, nagyon szeretem, lelkiismeretes orvos, nem kapkod, meghallgat, türelmesen válaszol minden kérdésedre. Én úgy kerültem hozzá, hogy előtte hónapokig nem tudtak kikezelni egy betegségből, neki az első gyógyszert sikerült úgy kiválasztani, hogy hatott.

Most vagyok 34 hetes kismama, nem hozzá járok kb. félidő óta, mert nem Szegeden fogok szülni (Pestre megyünk), de teljesen korrekten tudtunk erről is beszélni, mondta, hogy ha bármi van, menjek nyugodtan, sőt, ha valami miatt úgy alakul, szülhetek nála is.

A terhesgondozás 6000 Ft, úgy hallottam, hogy a szülésre nem mond konkrét tarifát, rábízza az emberre.

Ha van még kérdésed, inkább privátban, ide nem jövök túl gyakran.

2011. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!