Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet két várandós...

Hogyan lehet két várandós Felicitas csomagot is kiváltani?

Figyelt kérdés
Itt olvastam a korábbi témák között, hogy valaki kétszer is kiváltotta. azt hogy csinálta?????
2012. jan. 17. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
sehogy! hiszen elveszik,amikor beváltod!
2012. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán az milyen csomag? Hogy lehet kiváltani és mit tartalmaz? Nem is hallottam még róla?
2012. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kapsz egy kupont a védőnőtől, mikor odaadja a kiskönyvedet, bababoltokban lehet beváltani.
2012. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én az elsőt valahová elkavartam, és a honlapon igényeltem másikat. Pár héten belül meg is kaptam. Közben meglett a másik is, de mivel kis faluban lakunk, így már azzal nem szaladoztam. Tehát ha akarom, kiváltom mindkettőt.
2012. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát ezen csodálkoztam én is, hogy a neved rajta, meg hogy mikor szülsz, plusz egyéb adatok.
2012. jan. 17. 13:41
 6/20 A kérdező kommentje:
És a mostani csomagban mik vannak, mennyi időnként változik?
2012. jan. 17. 13:42
 7/20 anonim ***** válasza:
És ez jár mindenkinek? Én nem kaptam. De ez engem kicsit bosszant, mert abszolút nem vagyok harácsolós vagy kapzsi, de ilyenkor mindig az az érzésem, hogy mivel mi jól állunk anyagilag ezért sokszor tőlem megvonják az ilyesmit. De nem a kupon a lényeg, csak azért rosszul esik, hogy ami jár az jár nem?! A szüléskor is már minden szobatársam megkapta azokat a bőröndöket csak én nem és kajtatnom kellett utána, hogy én is megkapjam. Tök mindegy, hogy nekünk telik pelenkára, attól még nekem is jól jön a plusz, meg mondom az ilyen elviekben bosszant fel.
2012. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez nem az anyagiaktól függ, hála Istennek mi is jól állunk, de kaptunk.
2012. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
És nem minden terhesgondozáson adják, szóval ne háborodj fel szerintem.
2012. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

[link]


De hajrá, váltsd ki!

2012. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!