Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 mm-es üres petezsák.2 hét...

14 mm-es üres petezsák.2 hét alatt kevés az 5mm növekedés?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondja ,hogy nem növekedik a terhességem...A rendes mensim 11.01-én volt és utána 26-án 2 napos vérzés..dec 14-én már + teszt..jan 2-án voltam dokinál és elküldött uh-ra és akkor volt 9mm-es petezsák és a papíron az van,hogy 5 +- 1 hetes a terhesség..ma voltam megint és csak 14mm-es és az van írva,hogy 6 +- 1 hetes...Reménykedhetek még babában???Az orvos már holnapra akar ambulanciára küldeni de mást nem mondott..talán még csak időpontot adnának vagy nem tudom...Kérlek írjatok,hogy volt-e valakinek hasonló tapasztalata és mi lett???
2012. jan. 17. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha 14mm-set üresnek látja, hát akkor én túl sok jóra nem számítanék.
2012. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha csak a petezsák növekszik, az nem túl jó hír.

De azért drukkolok, hogy ne legyen semmi gond!

2012. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hát félek nagyon...mert a doki mást nem mondott csak,hogy holnap menjek az ambulanciára...mi fog ott történni???Lehet,hogy csak időpontot írnak..? fogalmam sincs...de nagyon félek tőle...

egyébként olvastam,hogy más is járt hasonlóan és neki jóra fordultak a dolgok...de talán ár felesleges reménykedne.. :'(

2012. jan. 17. 15:01
 4/18 A kérdező kommentje:
2012. jan. 17. 15:02
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát nála azért volt szikhólyag, pulzáló embrió csomó, tehát neki nem volt üres.

Nem akarlak elkeseríteni, de neked üresnek látta...

Szorítok, hogy legyen baba!

Majd írj, hogy mi volt.

2012. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az még önmagában nem baj, ha még a 14mm-es petezsákban nincs embrió, nekem a 16mm-esben még nem volt, rá pár napra már pár mm-es volt az embrió. Ami aggasztó lehet, hogy szerintem ennyi idő alatt már sokkal többet kéne látniuk a dokiknak. Majd írd meg mi volt. azért szurkolok...
2012. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6+3 naposan 16 mm volt csak a petezsákom, rá két hetére benne volt a baba és már 15mm volt! én még nem aggódnék!

Drukkolok:)

2012. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de orvos azt mondta,hogy holnap kell mennem ambulanciára éhgyomorral...gondolom vért veszne és adnak időpontot,különben mondta volna,hogy mit vigyek...én lené a világon a legboldogabb...ti mit tennétek? várnátok még? vagy elmennétek ?
2012. jan. 17. 17:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát én a 8hétig tuti nem engedném meg h csináljnak velem akármit is, persze a vérvételt igen!6 hét számomra még korai. szorítok nagyon!
2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
azt hiszem ezt fogom tenni.mert ha úgy nézzük hogy nov.26-án volt utoljára (igaz csak 2 napos)akkor még idöben vagyok hiszen 1hétre rá is foganhatott...mert a papiromon a nov.1 szerepel a rendes mensim.valami úgyis lesz.
2012. jan. 17. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!