Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hetes kismama vagyok, és...

10. hetes kismama vagyok, és most lett kész az első laboreredményem. Minden értékem jó lett, kivéve a MPV-t ami 7lett, és 8-10. jó. A kérdésem az hogy van-e valaki akinek hasonló eredménye lett, és mit mondott rá az orvos?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az MPV-mnél volt eltérés, meg nem mondom már milyen irányba, de teljesen okésnak könyvelték el a dokik. Kevés % ez az egy egység, ne foglalkozz vele!
2012. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is anno alcsonybb volt, a mostaninál pedig 12.. De terhességnél ez sokszor eltér, bár inkább pozitív irányba. Ugyanakkor a kevés folyadékbevitel okozhat alacsonyabb trombocita számot (MPV-t).

Ezen ne aggódj, élvezd ki a babavárás minden pillanatát :)

2012. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hét lett, nem mondtak rá semmit.
2012. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!