Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes es 3napos kismama...

35hetes es 3napos kismama vagyok. A kisfiam fejkorfogata nagyobb, mint egy 35hetes kisbabae. Ez nagy gond?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagy baba lesz vagy csak kicsit fejlettebb a kortársainál. Az utolsó időben nagyon eltérően fejlődnek a babák, ezért van az, hogy az egyik 2,5 kilóval, a másik meg 4,5-tel születik. Boldog babavárást és majd könnyű szülést kívánok!
2009. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, hoyg rosszul mérték. nálam is ez volt. 36 cm-t mértek 36 hetesen, erre megszületett a 40. héten 33 centis fejkörfogattal.

én is be voltam parázva, hogy baj lesz. de megnyugtattak, hogy ezt az adatot nem lehet pontosan mérni. ha baj lenne, más jelei is lennének, és szóln aaz orvos.

2009. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem kb 4hete mutatja hogy kissebb mint egy átlag 37hetesnek...ezt elmérhetik.nem pontos mivel nem mindig ugy fekszik ahogy az előző uh-on.ne aggodj
2009. máj. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, a fejkörfogat a baba méretére utal. Nagy baba. :-)
2009. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!