Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogyan védekeztek...

Kismamák! Hogyan védekeztek az influenza ellen? Tippek házi gyógymódok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, én beoltattam magam. Amúgy ha nem tettem volna 500-as c vitamint szednék két naponta, meg nem mennék nagy tömegbe. :)
2012. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy beoltattam magam+ nem megyek nagy tömegbe (tesco stb.)+ sok vitamin és viszonylag egészséges ételek, italok
2012. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oscillococcinum hetente 1x, C vitamin 1000 mg naponta 1x. Én minden évben összeszedtem az influenzát (akkor is, mikor oltattam), mostmár azonban 3. éve szedem az Oscillot, és azóta egyszer sem voltam influenzás.
2012. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is beoltattam magam.

Házi gyógymódként egyszerűen a magas C vitamin tartalmú gyümölcsöket esszük.

2012. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beoltattam magam. Sok gyümölcs, zöldség, savanyú káposzta és C vitamin.
2012. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem oltattam be magam,óvónőként dolgozom 3-4 éves korcsoportba-nincs az a vitamin és oltás ami megmentene tőle sajnos.kisfiammal is elkaptam annó,elég jól megúsztuk,táppénz fekvés.
2012. jan. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az oltás jöhetett szóba, mert gyermekkoromban majdnem belehaltam az influenzába és a szövődményeibe. Persze aki ennyire nem szokott tőle kikészülni, annak c vitamin meg alapvetően az immunrendszere is elegendő, de én inkább oltattam. Az oltás egyébként arra is jó, hogy ha el is kapod, enyhébb lefolyású lesz. Meg ez az oscillo izé is segíthet, bár a homeopátiában személy szerint nem hiszek (meg a férjem megőrülne ha ilyet szednék, nekik az orvosin ez fekete listás volt :D:D), másoktól hallottam jókat róla, szóval szerintem azért nem kizárt, hogy jót tehet.
2012. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!