Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérek szépen segítséget, ki...

Kérek szépen segítséget, ki mit tapasztalt, terhesség alatti émelygésre, hányinger, undor? Olyan mértékben levert vagyok, nem tudok semmit csinálni szinte. Második terhességem, elsőnél abszolút nem volt semmi bajom.

Figyelt kérdés
Kérlek ne értsetek félre, nem nyafizok, de olyan kellemetlen,borzalmasan émelygek-eszek valamit , 5percig jó, utána folyamatosan egész nap kering ez a nagyfokú hányinger,és émelygés.Hányni nem tudok, pedig sokszor gondolok rá ,lehet megkönnyebbülnék.Meg ez a folyamatos evés sem praktikus,nem akarok 30kg-t hízni...

2012. jan. 18. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor egy kis háztartási keksz szerintem jót tenne.

Nem azt mondom,hogy elmúlassza,de részben segít.Idővel el fog múlni.


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szénsavas gyömbért ittam, bevált.

De ha nem akarsz szénsavasat inni, igyál gyömbérteát.

2012. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gyömbár tényleg jó.De hányingerre még a colát is ajánlják.
2012. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tonikot ittam. A citromos víz is segített egy ideig. A rostos italok is, egy ideig. Hosszú távon viszont csak a tonik vált be.
2012. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak reggel volt émelygésem szerencsére, de arra a háztartási keksz mindig bevált. Néha mikor mégis nap közben is volt, akkor a cola segített. Bár nagy mennyiségben ugye az nem jó...
2012. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam kólát, de attól savam lett és akkor savat hánytam; keksz után is émelyegtem sajnos. Az egyetlen ami nekem bevált hányingerre a hányás - megkönnyebbülés utána, hidd el.
2012. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szegénykém!

ugyanebben a cipőben járok!nekem is második baba.elsőnél semmi bajom nem volt.most meg az elején 2-3 hétig egész nap hányingerem volt.most már csak este délután és este van.

14 hetes vagyok és én is várom hogy elmúljon.idegesítő a rossz szájíz,meg a hányinger.én egy párszor hánytam is de az a vitamin miatt volt.


a keksz,a citromlé,a sós mogyoró ezek beválhatnak,de nem múlik el tőlük csak enyhít rajta.én már délután fél szem b6-ot is veszek be de az is csak csillapítja.


csak kitartást tudok neked kívánni!

2012. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves ,együttérző kommenteket...de tényleg..olyan jó amiket írtatok,most elkezdek nekilátni beszerezzem a dolgokat...

De nem túl könnyű még nekiindulni sem...Na majd a friss levegőn hátha jobb lesz...köszi szépen anyucik :-D

2012. jan. 18. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben szenvedek, a 11-ik hétben vagyok. Nekem eleinte a nagyon durva émelygésre-hányingerre segített a hideg kóla kortyolgatása. Enni nem bírtam semmit se jóízűen megenni,csak fanyalogva. Próbáld ki a kólát, vagy bejön-vagy nem. Kitartás.
2012. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

eloszor is: ejjeliszekrenyre, ideoda keksz. segit. szensavas udito (HIDEG)(en a cocacolara eskuszok de valszeg mas is jo) elmulasztja a hanyingert.


rágógumit ne, mert a rágás egy csomo mindent elindit.


lefekves elott pohar meleg tej (nem rohogni :))


en az elso gyerkoccel az elso 12 hetben tobbet oleltem a wct meg a vodrot, mitn a ferjem. most a masodik gyereknel kb a 25.heten mult el..

a szagokrol nem is beszelve..

2012. jan. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!