Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez annak a jele, hogy terhes...

Ez annak a jele, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Voltam a nőgyógyászomnál, és megvizsgált.. azt mondta hogy nem lát terhességet.(nem hasi ultrahang volt hanem hüvelyi) kérdeztem, hogy biztos? azt mondta, hogy ez nem biztos, és vérvételre küldött.. én ezt nem értem. miért nem tudja biztosra? miért kell a vérvétel, ha már 1x megvizsgált?
2012. jan. 18. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl korán voltál (4 hét, 5. hét eleje), akkor nem láthatott kb semmit. Viszont a HCG már ott lenne.
2012. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, de azért küldött a doki vérvételre, hogy bebizonyosodjon valamelyik állítás. Ugyanis lehet, hogy annyira korai a terhesség, hogy még UH-val sem észlelhető, viszont a szervezetedben lévő HCG szintről gyanítható. Ezért kell a vérvétel, hogy kimutassa.
2012. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mióta késik? Pozitív teszted volt? Vagy korán mentél, és akkor még nem látni az uh-on, vagy lehet méhenkívüli is. Azért küldött vérvételre, mert ha terhes vagy, a hcg szinteden ez látszódni fog.
2012. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!