Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a has szurkálos érzésem...

Ha a has szurkálos érzésem még meg van akkor ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok,de állandoan aggodom.Néha ugy érzem már nem is vagyok terhes,nem tudom miért.Feszul a mellem,és fáj a hasam olyan mensi szeruen,de semmi más tunetem nincs és nem is volt soha!Honnan tudom meg,hogy minden rendben?A jovohéten megyek dokihoz megint,megnyugvás ként.
2009. máj. 27. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem semmi panaszom nem volt, gondolhatod én is mennyire aggódtam,minden nap kerestem a jeleket, de nekem abból vajmi kevés volt.Túl kell ezen lépni, mert ettől be lehet golyózni.De komolyan, mert ha meg majd elkezded érezni a mocorgását ,akkor attól fogsz megbolomdulni, hogy mért nem érzed minden nap.Ezért csak az tudom tanácsolni amit nekem is bevált, ha nincs komolyabb okod az aggódásra (vérzés,görcs, múltbéli vetélések)próbálj meg nem gondolni ezekre, a babád jól van, fejlődik szépen, hisz ez a dolga.Ne kutasd állandóan a jeleket, mert belebolondulsz!

Üdv:20 hetes kismama

2009. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!