Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, és 2 hete...

14 hetes vagyok, és 2 hete voltam uh-on! Már most aggódom, hogy minden rendben va e! Más is így van/volt ezzel? Amíg nem mozdul meg, addig nincs jele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy érted hogy nincs jel? agyhullűmoknak kell lenni, meg szivverésnek, pulzusnak,

lehet csak nyugalmi állapotban van, vagy még kicsi ahoz, hogy érezd a mocorgást.

főleg aki gyorsan tágul és az elején már nagy hasa van, az kevésbé érzi, mint akinek kis hasa van és szükebb a baba helye. nyugodj meg, nem lesz semmi gond.

2009. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindenki így van ezzel, de próbálj meg nem stresszelni túl sokat. Ha két napja minden rendben volt és ráadásul már az 1. trimeszteren is túl vagytok, akkor biztosan minden rendben!

Ha megnyugtat, vegyél szívhangfigyelőt (pl.Angelsounds) és azzal néha meg tudod figyelni a kicsi szívét! Erről megoszlanak a vélemények, de nekem van és sokat segített.


Nyugalom, minden rendben lesz veletek! :)

Üdv.

20 hetes km

2009. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nálad nincs semmi probléma,kár ezen agyalnod:-D

De-és most ne haragudj,hogy belemászom a kérdésedbe-velem vajon minden rendben,ha 20 hetesen még mindig nem érzem őt mozogni?!!

2009. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek: Biztosan minden rendben,ne izgulj! Amúgy én is ilyen voltam,amíg nem mozgott. Hazaértem az UH-ról és már tiszta ideg voltam,hogy minden rendben van e!


Az előzőnek:

20 hetesen még nem gáz,van,aki csak a 24. héten érzi meg! De lehet,hogy érzed,csak még Te sem veszed észre! Te se izgulj!


Boldog babavárást!

2009. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

11:43 vagyok:köszi a bíztatást és a jókívánságot,aranyos vagy:-D

De az hogy lehet,hogy nem érzem,hogy ő az? Mikor fogom határozottan érezni? Mert szerintem az olyan érzelemteljes pillanat lehet...Sokan azt mondják,"boxolnak" a babák(18 hetesen!),meg azt,hogy érezték,melyik testrészükkel rúgott beléjük a babóca,én is zseretnék hasonlókat érezni:-(

De azért kicsit megnyugatattál,köszönöm:-D

2009. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én az egész terhességet végigaggódtam, nekem sokat alukált nappal a hasamban és éjjel ficánkolt, ezért sokszor hallgattam meg sima fonendoszkóppal,megnyugodjak. normális hogy aggodsz, hidd el ez mostmár mig élsz igy marad:))) ha megszületik a kicsid utánna is aggodsz majd. az enyém 7 hetes és gyönyörü, csak fáj a pocija és olyan rossz látni mikor sir.
2009. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13.16-osnak!

Tényleg ne aggódj, mert mondják hogy sokmindentől függ ki mikor érzi először a babáját! Elsősorban hogy milyen alkatú vagy és milyen fekvésű a lepény.

Próbáld ki, hogy amikor üresnek érzed a hasad, feküdj hanyatt teljesen és tedd a kezed a pocidra! Én így éreztem először 18 és fél hetesen. Sokáig nem éreztem utána még "spontán", csak amikor így próbáltam.

De ne keseredj el, biztosan te is érezni fogod hamarosan!!


Üdv.

20 hetes

2009. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3.válaszadónak köszönöm a bíztatást,igen én is hallottam,hogy van aki később érzi,ez tényleg sok mindentől függ! Ne aggódj! De az is lehet,hogy érzed,csak nem tudod milyen érzésnek kell lennie!
2009. máj. 27. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
3. válaszadó vagyok:Én pedig neked köszönöm a bíztatást,bár még azóta sem érzem,de lehet,hogy tényleg csak az van,nem fogtam fel,hogy amit érzek,az már a mozgolódás.:-D
2009. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!