Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok,...

34 hetes kismama vagyok, tegnap voltam dokinál, aki megállapította hogy a kisfiam fejel lefele van fordulva. Azt mondta minden rendben, de azért aggódom. Szerintetek normális, nincs még korán?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, nekem már a 29. héten befordult. Ez nem jelent semmit, csak azt, hogy jó a pozíció:)

Boldog babavárást, és könnyű szülést neked.

2010. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 33 hetesen nekem is azt mondta a doki, hogy teljesen lenn van a baba feje, tegnap voltam a 36 hetes uh-on, ott meg tök fenn volt még. Szerintem még nálad is váltogatja a poziciót a pocaklakód. Jó babavárást!
2010. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggodj, a legjobb pozicioba van a babod! Nekem mar 25. hettol fejjel lefele van. Amugy meg jobb is mert kesobb sokkal nehezebb nekik befordulni mivel kevesebb helyuk van a forgolodasra! Boldog babavarast es konnyu szulest! En 35 hetes vagyok, te hanyadikara vagy kiirva?
2010. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia én annó a kisfiammal annó a 28. héten voltam Uh-on, és akkor már be volt fordulva a feje, és mondta is a doki, hogy már nem valószínű,hogy megfog fordulni.Ez csak jót jelent, mert minél nagyobb a baba annál kevesebb helye van a mocorgásra, és a megfordulásra.Neki semmi baja nem lesz ettől.

További jó baba várást, és jó egészséget nektek!:)

2010. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
NEkem 25-26. héten befordult és végig úgy volt. NE aggódj, egyáltalán nincs korán, azért mert fejvégű, még nincs beékelődve a feje. Nekem ezt mondta a dokim
2010. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az összes UH leletemre az van ráírva, hogy koponyavégű, úgyhogy neked sem korai. :) Remélem már így is marad és nem fordul meg. 32 hkm
2010. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a megerősítő válaszokat sokat segítettetek vele.Az első babámat várom és már le akartam mondani a vezetésről,hogy nehogy ártsak neki azzal is.Különben nagyon jól érzem magam.
2010. febr. 28. 08:05
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem már a 18,25,28 hetes uh-okon is fejvégű volt a baba! remélem igy a vége felé nem bukfencezik egyet vissza:)29h
2010. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Komolyan néha nem értem az anyákat. mikor minden rendben és a doki is azt mondja, hogy minden rendben, akkor miért kell aggódni? Más, akinek meg még gondja is van, mit tegyen? Haljon bele az izgalomba?

A babák 32 hét körül fordulna be normál esetben, akkor miért lenne korán és miért félsz? Neki ez a természetes.

Nekem mindkét lányom minden uhon fejjel lefele volt, mégsem ütődöttek, nyomottak....

2010. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 24 hetesen már fejvégű volt,azóta is úgy van,én örültem neki!:)Remélem így is marad!33 hetes km
2010. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!