Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első gyermekemet várom,...

Kitti00 kérdése:

Első gyermekemet várom, mikortól kéne elkezdenem stria elleni krémmel kennem a hasamat. Most 16 hetes vagyok. Van e olyan márka amit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Most kezdd el, minél előbb, meg ne várd, hogy már csíkos legyél. Hogy milyet? Pl dm saját márkás termékei is nagyon jók,
2012. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegnaptól:)) komolyan,minél hamarabb el kell kezdeni,mert a stria az egy csúnya dolog és csak magadat fogod okolni emiatt,hogy miért nem kezted el hamarabb.Speciel én babaolajat(Johnsons) használtam zuhanyzás után,sehol semmi csík,pedig akkorára kinyúlt a hasam,hogy már a 36 héten azt hitem kidurranok.
2012. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Olvasd át az ezzel kapcsolatos kérdéseket itt, és hamar kiderül majd, hogy fölösleges pénzkidobás. Van aki drága krémeket használ és mégis csíkos lesz, én meg soha semmit, és nem. Ez genetika. Persze a krém árusítóknak jó üzlet, mert ugye sose tudhatod, hogy nem repedtél-e volna ki még jobban, ha nem használod x terméket...


Amúgy én sima testápolóval hidratálom magam. Az fontos, hogy ne száradjon ki a bőr.

2012. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél elöbb kezzded, annál jobb. De ne adj ki pénzt drága krémekre, mert a legtöbb nem ér sokat, ami viszont nagyon hatásos, az a közönséges olivaolaj (amit fözésre használsz), naponta többször maszirozd be vele a börödet, a legjobb, ha fürdés után még kicsir nedves. Nekem ikerterhesség alatt sem lettek striák a börömön, pedig igencsak nagy hasam volt.
2012. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd van aki a legdrágább krémekkel keni magát mégis csíkos lesz.Én például nem kentem magam semmilyen krémmel,1-2 csíkom volt a végén de az is elmúlott.
2012. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felesleges pénzkidobás.

èn tényleg kentem magamat 2x egy nap megvettem a legdrágább krémeket, vishy meg minden amit csak lehet kapni.

a hasam alja annyira szétrepedt, hogy lila vastag csíkok lettek rajta. iszonyat hogy nézett ki, habár mikor vissza húzodott a hasam teljesen annyira elhálványult mintha egy vékony kis repedés lenne csak, nem feltünö.


A barátnöm 30 kilót hízott semmit nem használt és egyetlen egy csíkja sem lett.

2012. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én is azt vallom,hogy kidobott pénzt.én egyik terhességemnél sem kentem,és 1csikom se lett. a barátnőm megvette a drága krémeket és mégis nagyon csúnya a hasa.szóval:ez inkább alkat függő.
2012. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a fenti véleményekkel. Szerintem viszont ha mindenképpen szeretnél valamilyen krémet használni, akkor érdemes a Hipp krémet kipróbálnod (én eddig csak Müllerben láttam) mert hasonló állaga van mint a méregdrága Babé vagy Vichy krémeknek, és nagyon jól hidratál. Vagy próbálkozhatsz simán olivaolajjal is :)
2012. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyi kiegészítés még, hogy én kaptam ajándékba első gyerekkel egy dm-es pociolajat, felkentem egyszer esti zuhanyzás után. Sehogy se szívódott fel, mert ugye olaj, felvettem a hálóingemet, ami olyan foltos lett tőle, és persze semmivel nem jött ki, dobhattam a kukába... :o(
2012. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal, hogy ezek a stria elleni krémek csak üzlet. Direkt erre kifejlesztett méregdrága vackokat teljesen felesleges megvenni. Ha hajlamos vagy rá, ki fog repedni a bőröd akkor is, ha egész álló nap kencézed magad vele. A lényeg az, hogy valamivel hidratáld a bőröd, hogy ne száradjon ki, ruganyosabb legyen. Erre megfelel egy sima testápoló is, nem baj, ha jó zsíros, pl. a nivea, de jókat hallottam az olivaolajjal kapcsolatban is. én is csak sima testápolóztam magam minden este, a vége felé volt, hogy még reggel is, és ez elégnek is bizonyult, nincs csíkom. Ezt már most el is kezdheted.
2012. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!