Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti többnyire unisex ruhákat...

Ti többnyire unisex ruhákat vettetek a babátoknak?

Figyelt kérdés

Nekünk már szinte minden megvan, kislányunk lesz és szinte minden rózsaszín meg lányos.Most gondolkodtam hogy mi lesz ha a második baba fiú lesz...

30hkm


2012. jan. 19. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem. Bár mi még egyelőre azt sem tudjuk, hogy ezzel az eggyel mit fogunk kezdeni :), így meg sem fordult még a fejünkben a második gyermek gondolata. Milyen előrelátó vagy!

Nekünk fiunk lesz és én is beleestem a fehér-kék-sárga-zöld mániába, bár azt tapasztalom, hogy a boltokban főként a kéket ritkábban a drappot erőltetik.

34 h km

2012. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én amiket vettem , kék, sárga, fehér. Kisfiam lesz. De a mai viszonyok miatt valószínü, hogy csak egy gyerekünk lesz. Pedig nagyon szerettem volna két gyerkőcöt. De minden egyes híradó után csak egy gyerekre tudok gondolni.
2012. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak kéket, kisfiú, de szerintem az első babások többsége belefut ebbe.
2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sok válsztásod újszülötre nincsen. vagy rózsaszín vagy kék.

ha meg kék lánynak azon is van rojt, meg fodor, vagy masni amit megint nem adzs a kisfiura.


èn szeretem a lányom csinosan öltöztetni így pár body van ami nem lányos. de isten még egy lányt rendelt nekünk, de azért így is kell ruhát venni, mert lányom öszi baba volt, az újlányom meg nyári lesz, így pl vékony dolgok nincsenek semmi.

2012. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én kerestem unisex színeket, de nagyon sokat nem találtam ám...sokkal több kék és rózsaszín ruha van, mint más színű. Persze vettem fehéret, meg néhány sárgát és világoszöldet, de a legtöbb rózsaszín.

Mondjuk az egyéb dolgok, mint pl. pihenőszék vagy etetőszék, kiságy stb. mind-mind megfelel kislánynak és kisfiúnak is szerencsére, így max. csak ruhákat kell venni majd a kistesónak, ha fiú lesz.

2012. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindenből unisexet vettem, gondolva a második babánkra is. Az első fiú lett, már 13 hós, próbálkozunk a következővel. :)
2012. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg fehér ruhákat vettem meg zöldet, és pár sárgát 68-as méretig.Persze miután tudtuk,hogy lány lesz ezért vannak csini kislányosok is,de a 90% uniszex.Szintén előre gondolkodtam,hogy ha a tesó fiú lesz ne kelljen csomó mindent újra vásárolgatni,de persze ha kisfiú akkor fog kapni pár kisfiús ruhát is. Félidőnél járok és még nem tudjuk a nemét,de kislány után most jó lenne egy kisfiú :)
2012. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az első gyermek fiú lett, fiús (vagy amit mások unisexnek hívnak) kék zöld fehér volt csecsemőkorában. Később kisfiúként már piros, zöld sárga is bejátszott mert úgy untam már a kéket.

Na de tudtam hogy ezen uniszex vagy tök fiús dolgok EGYIKÉT sem fogom a lányomra adni mert örülök hogy kislány és nem kisfiú:)) Anyukák közötti cserebere meg teszvesz vatera börzék turik nem olyan húú de hatalmas összeg egy másik ruhatárat összehozni.

Én a harmadiknál lettem gondban aki ismét fiú (nem terveztük egyébként) viszont már minden fiús cuccunkat eladogattam :)

Úgyhogy most kezdhettem előről, de nem is bánom mert már más rucik tetszenek.

2012. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De mi eleve egy babát szerettünk volna. Így nem volt kérdéses, amikor kiderült, hogy kislány, hogy minden rózsaszín és csajos. :)

De pl. van egy ismerősöm. Ők elsőre nagyon fiút szerettek volna. Tudták, hogy lány, mégis a legtöbb ruhája uniszex, vagy fiús. Mert hátha a második az lesz.

2012. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
kisfiam van most kislányt várunk. rengeteg kék-zöld ruhánk van, de olyanokból, mint kabát meg bundazsák stb fehéret, sárgát vettünk már akkor is. amugy némi fantáziával egy-két rózsaszín kiegészítö, vasalhatö matrica át lehet alakitani pl. egy sötétebb kabátot vagy nacit.
2012. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!