Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a második...

Létezik, hogy a második babánál ilyen korán el kezdjen nőni a hasam?

Figyelt kérdés

6. héten vagyok és tegnap,a mikor áthívtuk abaártainkat 10 főből 7 megkérdezte, hogy mikorra várom a babát, már szépen látszik a pocim?? (pedig nem tudták, hogy babát várunk, még nem akartuk elmondani)Létezik, hogy már ennyire látszódna??


Az igaz, hogy kicsit szűkek már a ruháim, de nem gondoltam, hogy ezt más is észreveszi. :)


2012. jan. 19. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is a másodikat várom.

A 8. héten akkora hasam volt a puffadás miatt, mint most a 15. héten. Pedig akkor lehetett max. 2 cm a baba, most meg 10 cm körüli.

Szóval biztosan a kezdeti puffadtságnak volt köszönhető a mérete.

2012. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Második (többedik) terhesség sokkal előbb látszik! Plusz persze a puffadás:)
2012. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még a 4-5. hét között vagyok, de már dudorodik kicsit. Nadrágból is a kényelmesebb derekút hordom már, mert szorított a másik, amit eddig hordtam.
2012. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok, de az elsővel 6 hónaposan volt ekkora a hasam.
2012. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még csak puffadás. Hiába többedik terhesség, azért azt a tényt ne felejtsük el,hogy ilyenkor még a méh bőven a szeméremcsont mögött van!:)
2012. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én még nem tudtam hogy terhes vagyok, aznapra nem vártam. Mikor ültem a tükör előtt, és pont mondtam a páromnak, ha most nem vagyok terhes akkor sűrgősen mozognom kell, mert sokat híztam hasra. Másnap lett pozitív a teszt. Szóval már akkor észrevettem, hogy valaki növekszik odabent mikor még nem is tudtam. :) Elképzelhető hogy már látszik a pocid, főleg ha előtte nem voltál az a pocakos fajta. most vagyok a 27. héten és 103cm a derékbőségem. pedig elég lapos hasú voltam a terhesség előtt.

2,5 éves nagylány anyukája, és 27 hkm

2012. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az attól függ, hogy mennyire vagy kívánós és mennyire vagy felpuffadva. Ha már hónapok óta tervezgettétek a babát és szedtél például terhességi vitamint, akkor hízhattál is mondjuk 1-2 kilot de az mind hasra ment.

De ha te is érzed, hogy szűkek a ruháid, akkor nyilván ezért látták a többiek is.

2012. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!