Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért görcsölök? Remélem...

Miért görcsölök? Remélem nincs baj?

Figyelt kérdés
tegnap este óta görcsöl a hasam alja,a méhszájamnál.nem erősen,de érezhetően.nem úgy mint a fájások h elmúlik és pár perc múlva megint fáj,hanem el sem múlik.egyfolytában görcsöl.szedem a magnéziumot,tegnap óta dupla mennyiségben de nem múli.picit megijedtem.de mondom nem erős görcs,de érzem.a lányommal is volt ilyen,akkor nem tudom miért görcsöltem,orvos sem tudta megmondani.és nem méhszájnyílástól volt.segítsetek.van más is ilyen helyzetben?vagy volt?25 hetes vagyok,második baba.baba mocorog rendesen.
2012. jan. 20. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz,vagy legalább hívd fel! Nekem az elején voltak görcseim,8ik hétig,olyan mindjárt megjön érzés.
2012. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem vesegörcsöm volt anno, folyamatosan fájt. Végül hajnalban nem bírtam tovább, és persze paráztam is, mert nem tudtam, hogy a babának van-e baja, ezért bementem az ügyeletre. Ott UH után megállapították, hogy vesegörcs. Kb. 1-2 hét alatt múlt el teljesen a fájdalom. Amikor nagyon rossz volt, No-Spa-t szedtem, azt lehetett.

Amúgy a terhesség az epe- és vesekő kockázatát is növeli! Ezt már kizárták nálad??

2012. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy 2 hete én is így voltam. 2 napig mindjárt megjön érzésem volt, sőt még hasmenésem is. Én is beparáztam, pedig nekem is volt az első terhességemnél is. Aztán ahogy jött el is múlt. Pihenj sokat, bár tudom gyerek mellett nehezen lehet. :-)

Boldog babavárást! 31 hetes kismama

2012. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindneki válaszát.2 nap görcsölés után szerencsére elmúltak a panaszaim,úgyhogy megnyugodtam.nem zárták ki a vese és epekő gyanút,de nekem nem ott fáj vagyis nem ott fájt ahol az epe vagy a vese van.hanem egész lent a méhszájnál fájt.
2012. jan. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!