Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismami vagyok, és...

11 hetes kismami vagyok, és ma reggelre kicsit "barnázok"! Nagyon meg vagyok ijedve! Mit csináljak? Volt már más is így? Görcsölni nem görcsölök, remélem így is marad! Aki tud segítsen! Ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal nőgyógyászati ügyelet!

Lehet, hogy csak egy kis vérömleny, de baj is lehet, lásson orvos.

Nem volt éjjel összebújás a pároddal? Attól is lehet....

2011. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj gyorsan az ugyeletre!!!!!!, majd ird meg mi lett!Vigyazz magatokra!
2011. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem volt semmi sem a férjemmel.. a kis fiamhoz kellett sokszor mennem, mert köhögött..
2011. febr. 17. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj uh-ra, amint lehet!

Hátha nincs gond, csk pihenned kell!

Szorítok! Majd írj!

2011. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem görcsöltél, az nagyon jó jel.

Nekem az első terhességemnél volt, igaz az a 8. hét táján. Barnázás, nagyon pici vérzés. Nem lett semmi gond. Én akkor telefonon hívtam az orvost, azt mondta, ha nem görcsölök és nem lesz több, akkor nincs gond.

Ha van orvosod, akkor vele beszélj, mielőtt elrohansz az ügyeletre.

2011. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
próbáltam hívni az orvosomat, még nem vette fel, szerintem még ügyel, de mindig vissza szokott hívni! Még picit várok és újra próbálom, azóta semmi jele nincs barnázásnak, a derekamat érzem kicsit, de az is lehet, hogy már csak képzelődök!!!
2011. febr. 17. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 2x is elkezdtem vérezni (nem barnázni). 9 és 11. hetesen. Az elsőnél nagyon megrémültem, felhítvtam a dokim, aki azt mondta vegyek be Nospát és Magne B6-ot és feküdjek le azonnal. Ha erősödik vagy görcsölök is, akkor hívjam vissza, mert akkor be kell menni. Elmúlt :)

Másodszorra fel se hívtam, ugyanúgy tettem.


Most voltam a 12 hetes uh-on, minden rendben :) Nem láttak semmi különöset.


De: van, akinél pár csepp barnázásnak is vetélés lett a vége, valaki meg rendesen vérzett és semmi baj nem lett. Nem lehet előre megmondani :( Úgyhogy legalább a doki telefonon vagy ügyelet!

2011. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
beszéltem az orvossal..(mivel használok Utrogestan hüvelykapszulát és nem görcsölök) azt mondta, hogy növeljem meg az adagot és szedjek még Rutascorbint is, meg persze a MagneB6-ot, ha bármi van hívjam! Reméljük ennyivel megúsztam! Amúgy azóta sincs semmi!! Köszönet mindenkinek
2011. febr. 17. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!