Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nagyon keményedik a...

Akinek nagyon keményedik a pocija milyen típusú magnéziumot szed?

Figyelt kérdés
Én magnerot-bol 3szor 1et, de nincs benne b6 vitamin és ez nem baj? Van ettől valami jobb?
2012. jan. 20. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Magnesii Citricit szedtem, nekem bevált, tulajdonképpen leálltak tőle teljesen a keményedéseim.

A magnézium a fontos a keményedésekre, nem a B6, úgyhogy szerintem jó a Magnerot is.

2012. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Magnerot jó, de ha igazán gyakran meményedsz, akkor semmit se ér. Én is a Magnesii citrit vagy mit kaptam a kórházban, hapi 2 grammot! kellett szednem, azt mondták, napi 4 g a max! A Magnerotban sokkal kevesebb van.
2012. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A magnesi citrici csak orvosi vénnyel kapható?
2012. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is Magnesi citrit kell szednem a 22. hét óta, a doki napi 4-et mondott. 3-at szedek csak, de azóta nincs problémám a keményedésekkel, szóval nálam bevált. A B6 szerintem sem fontos ilyen szempontból, nekem az van a terhesvitaminban valamennyi, meg én úgy tudom, hogy attól megnő az étvágy...

32h kismama

2012. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Nem, recept nélkül is kapható. Viszont úgy duplaannyiba kerül, mert van rá támogatás. Egyébként 10 szem van egy dobozban, receptre kb. 150, anélkül 310 körül van az ára.
2012. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!MagneB6-ot nem szed senki?Nekem azt javasolta az orvosom 3*2-t szedek minden nap.Nagyon keményedem.32 hetes km.
2012. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4-es és #5-ös vagyok. :)

Én szedtem Magne B6-ot, mondjuk csak napi 2-t, de mégis elkezdtem keményedni, és a doki mondta a Citrit, hogy inkább ír fel azt. A patikában is mondták, hogy a Citriben több a magnézium, meg végülis olcsóbb is.

2012. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 limaia ***** válasza:

szintén magne citrit.elötte magne b6-ot szedtem,de nekem is a doki javasolta hogy váltsunk,de nem csak a keményedések miatt,hanem a vizesedésre is.nekem a 60 db-os 1053 Ft-ba került vényre,és 3×2-őt szedtem.szerettem az izét.már nem szedem,de néha úgy innék!

38 hetes km

2012. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
keményedésre a magne B6 semmit sem ér, csak a másik kettő, amit fentebb írtak a többiek.
2012. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 erika8819 válasza:
szia nekem is magne b6-ot adtak de nekem nem szünteti meg teljesen a keményedést. Ha sokat sétálok akkor kemény lesz a hasam. Ezt mondtam a védőnőnek is azt mondta pihenjek sokat. 32 hetes kismama
2012. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!