Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok. Két...

30 hetes kismama vagyok. Két napja sokszor keményedik be a hasam, de csak akkor amikor mocorog. Tehát majdnem egész nap. Akkor most csak kidugja magát, vagy másfajta keményedés ez? Magnéziumot szedek, fájdalmaim nincsenek.

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok. Mikor a babám nyújtózik és kinyomja a fejét vagy a hátát, nekem is befeszül a hasam, vagy ha nagyon pörög odabent. De olyankor csak ott ahol érzem és nem az egész. Én is szedek magnéziumot, és pihenek amennyit tudok ilyenkor.

Ha megyek akkor megemlítem a dokimnak. Eddig minden rendben volt. Ha mész Te is mond azért neki, max megnézi a méhszájat.

Boldog babavárást!

2009. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez a helyzet. Alapból kemény egy kicsit, de szerintem csak ott ahol a gyerkőc van. Abból gondolom, hogy amikor el kezdem tapogatni ott, ahol a legkeényebb, mindíg mocorog, fészkelődik. Valószínű, hogy én a hátát érzem. Akkor a legkellemetlenebb, amikor nekiáll nyújtózkodni. Olyankor úgy érzem, hogy mindjárt kimászik, mint a 8. utas a halálban.

Szintén szedek magnéziumot, meg vasat, bár ezt a vérszegénység miatt kell.

Üdv: 30 hetes kismami

2009. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Na én pont ma voltam NST-n,és ott szóba került a haskeményedés is..Az a lényege,hogy az egész hasnak bekell keményednie,mikor haskeményedésről beszélünk. Nekem már a bordáimig tud rugdosni a pici,így ha nálam arról beszélünk,hogy ha keményednék,akkor azt az egész hasam aljától,oldalától,a tetejéig,tehát a bordáimig kell,hogy érezzem... Idáig én is sokszor paráztam,mikor felkeltem az ágyról,mert olyankor azt gondoltam,hogy keményedik a pocim,mert ügye,ahogy felálltam már a baba is lejjebb csúszott,vagy ment:),és olyankor akkora nagy gombócot éreztem,hogy csak na... :)


Mindenkinek jó babavárást,és könnyű szülést kívánok! :)

/36hetes kismama/

2009. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!