Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor hazavittétek a babát a...

Amikor hazavittétek a babát a kórházból, akkor gyógyszertári fürdetőt, sampont stb. használtatok vagy egy dm-ben megkapható Johnsons ill. más márkájút használtatok egyből?

Figyelt kérdés
Ma megyek ilyeneket vásárolgatni és nem tudom, hogy merre induljak. Ti mit használtatok először?
2012. jan. 20. 13:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Először a gyógyszertárit. Johnsonst pl. semmiképp ne vegyél újszülöttnek, tele van mindenféle allergén vacakkal. Pl. sosem vennék olyan babafürdetőt, ami sodium laureth sulfate-ot tartalmaz...
2012. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári fürdetőt vegyél. Az újszülöttek bőre érzékeny. A J&J ráadásul allergizálhat. Kb 4-6 hónapos korig ajánlott a gyógyszertári. Sampont pedig Babé koszmó ellenit. Mert a babák többségének koszmós a feje, még a kopaszoké is. Majd fél év után áttérhetsz a J&J-ra, Gabira, stb.
2012. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

És még ráadásul kőolajszármazékot. Azzal helyettesítik a természetes zsírokat, olajokat.

Én nagy valószínűséggel magam fogom készíteni ezeket a termékeket. Ha mégse úgy alakulna, akkor inkább a gyógyszertárit javaslom.

2012. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárit, elég sokáig. A Johnsons-szal tényleg sok a probléma, nagyon sok baba bőre nem bírja...

Amit a gyógyszertárban kapsz, adalék-, illat- és tartósítószer mentes... emellett olcsó és ami nagyon fontos, nem von el vizet a pici bőréből. Samponra az első hetekben nincs is szükség, ahelyett is nagyon megfelel a fürdető, ha kisebb mennyiséget összerázol forró vízzel egy flakonban.

2012. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Johnson tényleg nem a legjobb választás.

DM saját márkája legjobb minösítést kapott az üko teszteken, érdemes abból venni.


ahol én élek itt nincsen gyógyszertári, de kaptam pl otthoni fürdetö krémet és csak szarazabb lett a babám böre.


elvileg az a jó ha illatmentes, próbálj olyat venni.


én Bübchent vettem mert abból van illatmentes alergia mentes, és az ökotesztek élén volt. a hippnek is van illatmentese az is jó minösítést kapott.

2012. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Johnsont semmiképp!

Én se használtam gyógyszertárit.Ilyet vettem.


[link]


Csak olyat szabad megvenni, amire rá van írva, hogy újszülött kortól használható!

Ha nincs a közeledben brendon, a patikában is tudnak adni többfélét.

2012. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A popsikenőcs is gyógyszertári legyen? Olaj? Popsitörlőből mi a jó?
2012. jan. 20. 13:52
 8/27 A kérdező kommentje:
Hintőpor?
2012. jan. 20. 13:53
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenböl gyógyszertárit fogok használni. Sokkal olcsóbb is és remélhetőleg nem lesz allergiás sem töle a baba. 32 hetes kismami.
2012. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gyógyszertárit használtunk fürdetőből kb 1 éves koráig. Olajból nekem a nivea baba olaj jött be, de késöbb a Johnsonst is használtuk.
2012. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!