Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 15. hetében normális...

Terhesség 15. hetében normális, vagy egyáltalán lehet a terhességtől erős derék és lábfájás?

Figyelt kérdés
Tegnap alig tudtam ráállni a lábamra, ma megmikor felkeltem olyan erősen fáj a keresztcsontom meg kicsit feljebb a gerincem, hogy azt hittem belehalok
2012. jan. 20. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, összefügghet a terhességgel.

Én már a terhesség elejétől nagyon szenvedtem hátfájással, és a csontjaim is nagyon fájtak, szinte mindenhol. A kezem, a lábam, a szemérem, a farkcsontom...

Hiába picike még a magzat, maga a terhesség olyan változásokat okozhat, hogy ezerféle fájdalmat okozhat.

Esetleg kérdezd rá majd a dokidnál, hátha tud ajánlani rá valamit. Bár igazából nekem sem tudtak mit mondani, csak annyit hogy ez ezzel jár, viseljem el.

Szülés után elmúlt a fájdalom nagy része, de pl. a hátam azóta is fáj (15 hónapja már).

2012. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már a 10. hét körül fájt a derekam. De kegyetlenül. Sokszor alig bírtam felkelni. Aztán a 19-20. hét körül elmúlt. Most 23 hetes vagyok és nem fáj.Remélem már nem is fog.
2012. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, siman lehet mar a 10-15. het korul Nekem is az elejen volt hatfajas, pedig akkor meg pici a baba nagyon, megis valahogy nyomta a gerincemet vagy valami ideget. Aztan elmult a 23-24-dik hettol es azota sincs semmi hatfajasom. MOst 34 hetes. Ugyhogy kitartas, valoszinuleg jobb lesz kesobb, ha arrebb mozdul vagy atrendezodnek a dolgok odabent.
2012. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fajdogal rendesen, foleg egy-egy kisebb takaritas utan, ahol hajolgatok, pl. porszivozas es felmosas utan szinte le akar szakadni. De fajdogal akkor is ha sokat ulok egy helyben, vagy tobbet setalok...szoval lehet usznom kellene.
2012. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!