Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy egészen a szülésig és utána sem nézte meg egy doki sem a mellem, hogy minden rendben van-e vele?

Figyelt kérdés
Ügyeleten szültem,sztk-ba jártam terhesgondozásra,egészen a szülésig és utána sem nézte meg senki sem hogy rendben vannak-e a melleim.Pedig kb.6-7 doki tuti látott ez idő alatt.Az elsőnek akinek eszébe jutott egy új doki az sztk-ba gyógyszert írattam fel fél évvel a szülés után.
2012. jan. 18. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az, 2-szer szültem, egyszer nézegették, pedig magándokihoz jártam. Ha panasz van, azt úgyis mondanám, akkor nézegetné.
2012. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azaz egyszer sem. Nem volt panasz.
2012. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem se nézték,de a papíron ott volt h nézték meg hogy rendben van.
2012. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magándokihoz járok, 37 hetes terhes vagyok, nekem se nézte meg egyszer sem. Életemben talán 1x nézte doki, mikor legelőször voltam nőgyógyásznál sztk-ban - akkor tudta, hogy először vagyok és megmutatta, hogy hogy kell magamnak megnézni. Azóta nem nyúlt hozzá semmilyen doki.
2012. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem nézte, pedig fogadott dokim van. A zárójelentésen pedig részletesen rajta van, hogy milyen mirigyes meg laktáló az emlőm :-)
2012. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a régi dokim mindig megnézte (ő már nyugdíjjas) de az új akinél szültem is, soha nem nézte meg. Nekem nem volt vele gondom, szoptattam rendesen, működött. :)
2012. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél többször megnézte az orvosom (nem magán), főként a végén, és a szülés után is. Ő elment nyugdíjba.

Most vagyok a második babával 37 hetes kismama, fogadott orvosom van, ezalatt az idő alatt egyszer sem jutott eszébe, hogy megnézze... Mondjuk panaszom sincs, de érdekes, hogy az egyik orvos fontosnak tartja, a másik meg nem.

2012. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

36 éves vagyok, 3 terhesség, 3 gyerek, 3 többhónapos szoptatás, kismillió rákszűrés, stb.

SOHA, egyetlen egyszer sem látta még orvos a melleimet :(

2012. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem a terhességem alatt pl. egyszer sem vizsgált meg manuálisan az orvos (sehol) és gyanítom, hogy nem is igen fog már erre a kis időre. Igaz, hogy SZTK-ba járok és a dokim tényleg aranyos, minden leletemre nagyon odafigyel, ha kell korrigál is. UH-al nézte eddig párszor a belső méhszáj állapotát és ennyi.

Lehet nagyon-nagyon felelőtlen vagyok, de én baromira örülök, hogy nem piszkálgatja a jelentősen megváltozott testem :) Gondolom sokan és sokat fogják nézni még az alfelem a szülés előtt-közben-után is, majd bepótolom akkor.

34 h km

2012. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

en is sztk-ba jarok,elso gyerekkel sem neztek a mellem,se nem is nyulkalt bennem doki egyszer sem.:)rakerdeztem h miert nem nez pl mehszajat mar a vegen,es azt mondta azert mert ha nincs panasz inkabb nem nyulkalnak nem bolygatnak meg semmit,ez lenne a termeszetes elvileg.csak mar mindenki hozza van szokva h mindig van vizsgalat is ha tanacsadasra mesz....:( pedig semmi szukseg ra.

Ugyhogy en buszke vagyok ra h nem piszkaltak soha,nem is volt panaszom soha,es egezseges lett a kislanyom.meg a szules alatt sem kb vagy ketszer ha orvos oda jott,vegig a szuleszno volt velem,es csak o nyult oda,a fele akkora kezeivel!!!! Es meg tagitott is de nem is ereztem olyan ugyes volt!!!!

2012. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!