Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen lejebb ment a hasam?

32 hetesen lejebb ment a hasam?

Figyelt kérdés
A mult héten voltam ultrahangon, már be volt fordulva a kisfiam. Akkor azt mondta a z orvos, hogy már nem tud vissza fordulni, mert nem fér el. A pocakom nem is nőtt meg nagyon nagyra, sokan észra sem veszik, hogy babát várok. De bugyiban, melltartóban én azért azt is láttam, hogy a mellem aljátol kezdődik a hasam. És most a tenyerem szinte be is fér közé. Jobban is érzem magam, lélegzés szempontjábol és a baba sem ugy mozog az utóbbi héten.. Csak szinte fészkelődik. Szerintetek nem korai még? Első baba, ugyhogy tapasztalatlan vagyok. Egyébként semmi de semmi más bajom nincsen. Azt sem tudom milyen a keményedés.

2012. jan. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Képed nincs?milyen volt korábban és milyen most?
2012. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetesen fért be a kezem a mellem és a pocim közé, jobban is lélegeztem, és végül a 41. héten indították meg a szülésemet. Úgyhogy a leszállt has, lehet hogy valóban jelent valamit egyeseknél, de pl. nálam nem jelzett előre semmit.
2012. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincsen képem a mostani pocakomrol. Egyedül vagyok itthon. De fel sem tudnám tölteni. Elég amatör vagyok.

Én is abban bízom, hogy más tünetem nincsen. És legalább 38 hétig ent is marad.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 20. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is lejjebb ment par napja, 31 hetes vagyok, en is megijedtem. Nekem 2. baba, elmeletileg 2.nal kesobb kell lejjebb menjen mint elsonel, konkretan szules elott. : ( Elsonel szules elott 4-6 hettel lejjebb mehet. Utana olvastam, igazabol arra jutottam, h nem lehet csak ebbol eldonteni semmit.


Remelem sem te, sem en nem szulunk hamarabb! : )

2012. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 brumbrum1 válasza:
Nem tudom, biztos mindenkinél más, nekem múlt héten a 36. héten be volt fordulva szépen, most meg kiderült a 37. héten, hogy megint megfordult, most éppen faros. Reménykedem, hogy visszafordul. Szerintem ne vedd készpénznek amit a doki mondd, tudnak még forgolódni az utolsó pillanatban is.
2012. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt te érzed mikor vissza fordul? Mert én éreztem is láttam is mikor megfordult. Most is csuklik is biztos, hogy lent van a feje. De ettöl függetlenül persze , tudom, hogy nem minden ugy van ahogy a dokik mondják. Ezeknek a babáknak már olyan akaratuk van, hogy csak na. Még meg sem születtek és már ők irányitanak mineket. Ha nem ugy fekszem addig rug míg meg nem fordulok. Ilyenekre gondoltam.
2012. jan. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!