Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen mentem a dokihoz,...

6 hetesen mentem a dokihoz, minden okés volt, ma kellett visszamennem 9 hetesen, és kiderült, hogy elhalt a magzatom, nem hallottak szívhangot sem, nem fejlödött tovább, nagyon elkeseredtem, mitől következhetett ez be? Hétfőn elveszik.

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy így történt. Az oka valószínűleg az, hogy életképtelen volt a magzat. Lehet hogy a gének állománya nem volt megfelelő. Ami természetesen nem azt jelenti, hogy a következő alkalommal is így fog történni.

Ezért is kívánom, hogy legközelebb nagyobb szerencsével járjatok!

2012. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

őszinte részvétem, én is átestem missed ab-on, más miatt mert még embrió sem volt, csak egy hatalmas petezsák nőtt napról-napra

gondolj arra, hogy nem lett volna egészséges és a természet így szelektál

gondolj továbbá arra, hogy a következővel semmi gond nem lesz!

2012. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Júliusban estem át a műtéten. nem fejlődött baba, csak üres petezsák. akkor nagyon szomorú voltam. eltelt a 3 hónap türelmi idő és azonnal babás lettem. azóta már a 14. hetet taposom. sors fintora, július 20-án vetéltem el, és most a következő szülés várható ideje július 20! Engem is azzal boldogítottak, biztosan beteg lett volna.... ez akkor nem vigasztalt. most viszont nagyon boldogok vagyunk! Fel a fejjel!!!! gondolok Rád hétfőn!!
2012. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki válaszolt nekem,sokat segít ebben a helyzetben....
2012. jan. 19. 19:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én történetem röviden:

missed ab

szülés

missed ab

szülés

spontán vetélés

most 7 hetes terhes vagyok :)

Ne aggódj, a következő babával nem lesz gond.

Még azt is el kell mondanom neked, hogy a második missed után 2 héttel újra teherbe este, és hál istennek egészséges picilányt szültem, aki már két és fél éves.

Fel a fejjel, tudom könnyű mondani, de biztosan meg volt az oka, ha nem maradt veletek.

2012. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
enyem: terhesség, nem narthattam meg (...)
2012. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

elozo vagyok, terhesseg, missed ab,


azóta nem jön össze. 5 éve.



nem tudni h mire szamithatsz utana. reálisan álljál hozzá.

2012. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom!

Nekem már volt mindkét verzió, elhalt baba és másodjára meg üres petezsák! :(

Az ég világon mindenféle vizsgálaton átestem,de semmi bajom.

Szóval ezekre sajnos nem mindig van magyarázat!

Mihamarabbi gyógyulást!

2012. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is átestem már sajnos egy missed ab-on, üres volt a petezsák, de akkor már volt egy kicsi fiam, aki nem hagyta, hogy keseregjek.

Most 37 hetes terhes vagyok a hugival.


Természetes, hogy szomorú vagy, de hidd el, hogy nem véletlenül ment el. Ne görcsölj rá a következőre, és hidd el, hogy hamar össze fog jönni!


Sok szerencsét!

2012. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom!!!:(:(:(


Én is nagyon parázok,mert 6 hetesen voltam dokinál,akkor petezsákot,benne embriót látott, szívhangot nem, 3 hét múlva rendelt vissza, jövőhét szombaton kell menjek. de már nagyon izgulok.


Kérdezném tőled,és minden válaszolótól,akik sajna így jártak,hogy a tipikus terhes tüneteket a történtek ellenére is produkáltátok???


Mert reggeli hányinger, étvágytalanság,sok pisi, kávéundor van nálam. Megnyugodhatok így,vagy ezek nem jelentenek semmit???

2012. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!