Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 18 hetes ultrahang...

Ma voltam a 18 hetes ultrahangon, és azt irták a papiromra, hogy a jobb kamrában echogén fókusz. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az echogén azt jelenti, hogy valami kicsit denzebb, mint a környezete az UH-on. Ez bármi lehet, nem hinném, hogy bajt jelent, mmert ezzel nem viccelnek, ha baj lenne, akkor szóltak volna...........ez nem tréfa dolog. Szóval szerintem nincs jelentősége, de kérdezd meg az orvosodat, akkor megnyugszol!

Jó babavárást!!!

2008. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit. Nem ártalmas a gyerekre, majd kinövi. Ha nem növi ki, az sem baj, max. 5 éves korára elmúlik, semmit nem okoz. Azt jelenti, hogy azt a foltot kicsit erősebben veri vissza az ultrahang. Az esetek 90%-ában a bal kamrában látják, de néha előfordul a jobban vagy mindkettőben is. Ne foglalkozz vele, főleg ha az afp-d jó.
2008. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!