Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi a jobb, ha...

Szerintetek mi a jobb, ha megmondják az ultrahangon a baba nemét, vagy ha meglepetés marad?

Figyelt kérdés
Ti hogyan akartátok/akarnátok?
2011. ápr. 10. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1.babám nem mutatta meg magát, pedig nagyon érdekelt, de beletörődtem hamar, nem volt ezzel semmi baj.

2.babámnál én meg sem akartam kérdezni, csak a férjem kíváncsi volt nagyon, így belementem, hogy tudjuk meg.

Tervezünk 3. babát, megint nem akarom tudni, remélem eldugja magát megint, mint az 1. babám.

A férjem azt szokta mondani, hogy használjuk ki a XXI.század technikáját, és ha meg tudják mondani a nemét, akkor miért ne? Végül is nem rossz, ha tudja az ember, mert akkor tudsz úgy vásárolni. De a meglepetés is olyan jó dolog.

2011. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ultrahangon megmondják ugyanolyan meglepetés és öröm.

Mondjuk nekem nem volt az, mert tudtuk mindkétszer, hogy csakis fiú lehet. Mondjuk izgultunk, mert nevükön emlegettük őket első perctől kezdve és bennünk volt, mi lesz ha fiúnéven szólítjuk és mégis lányok lesznek.

Én egyébként nem szeretem a meglepetést és várni is utálok, a krimiknek és egyéb könyveknek is elolvasom a befejezését előre. A filmeket meg pont ezért ritkán nézek, mert ott végig kell nézni. Úgyhogy én első adandó alkalommal megkérdeztem.

2011. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már alig várom, hogy megtudjam a második babám nemét! Az elsőnél 12 hetesen megmondták, hogy kisfiú! Én izgalmasnak találom, várni azt az uh-ot ahol végre kiderül és nem utolsósorban nyugodtan vásárolhatok kislánynak rózsaszínt kisfiúnak kéket, kifesthetem a szobáját, nem pedig csak pasztell színekben gondolkodhatom...
2011. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még nincs gyerekem, de ha egyszer lesz, én meglepit szeretnék! :-)
2011. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet megmondani hogy "mi a jobb!" Ez egy tipikus olyan kérdés amit mindenki a párjával beszél meg.

Egyébként, én alig várom már hogy megtudjam :) Ugyan olyan meglepetés szerintem így is :) Nem lesz attól kisebb az öröm hogy előbb tudtam a nemét, mint ahogy megszületett.

Holnap megyek UH-ra, remélem már megmondják :))))


18 hetes km

2011. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőnél szerettem megtudni,hamar.Ezután jobban "személyé" vált számunkra,a nevén szólítottuk,ŐT vártuk,NEKI vásároltunk!Egy két és fél éves,és egy öt hónapos fiúk anyukája
2011. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál csak a 26ik héten tudtuk meg !4D-n! Most újra várandós vagyok,de mihamarabb tudni szeretnénk!
2011. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sztem izgalmas lehet nem tudni, de én nem bírnám ki:P. Már van egy fiam, most várom a másodikat, de amíg nem tudtam a nemüket, addig olyan "idegenek" voltak. Mikor megtudod, vhogy közelebb kerül, jobban el tudod képzelni, nevén szólítod, neki veszel ruhákat, ami később meghatározza a karakterét is. Szóval én akartam tudni mindkettőnél.

És sztem én fejben másképp várnék egy kislányt, mint egy kisfiút.

2011. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Két csemetém van, mindkettőnél úgy döntöttünk, hogy szülőszobai meglepetés legyen, hogy mi van a lábuk között. Az ideológia hozzá: ez legyen az egyetlen meglepetés aznap.

Pedig világ életemben utáltam a meglepetéseket, de ezt valahogy így éreztük jónak.

Meg persze a rokonok miatt is, mi nem szerettük volna kizárólag rózsaszín/kék-be öltöztetni, így a kapott ruhácskák se rózsaszínek se kékek nem voltak.


Mindkettő kislány, tervezünk harmadik babát is, nála sem szeretnénk előre tudni, hogy fiú v. lány.

2011. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindkettőben megvan a maga izgalma.. Mi megtudtuk a 16.héten hogy kislány,de a pofiját akkor láttuk utoljára:( Mivel korán beékelödött a feje ezért nekünk az is izgalom volt. 16 hetesen láttam utoljára a fejét,de amikor megszületett ugyanugy nézett ki:)
2011. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!