Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eltérő ivarú gyerekek anyukái:...

Eltérő ivarú gyerekek anyukái: eltérőek voltak a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
A fiamnál a terhesség feléig émelyegtem, kb semmit nem tudtam megenni. Most 10 hetes vagyok, az ég világon semmi bajom, nagyon reménykedem benne hogy kislány lapul odabent. Fedeztetek fel hasonló összefüggést?
2011. szept. 12. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az első lányommal csak fáradt voltam, a fiammal semmi bajom nem volt, a második lányommal 4 hónapig iszonyú hányingerem volt. Ez nem tudom mitől ilyen változó, de szerintem nem azért van, mert más neműek a gyerekek.
2011. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
lányommal 7 hónapig hánytam, a trappista sajton kívül minden kijött, a fiammal 5 hónapig hánytam, utána tudtam enni némi zöldséget is.
2011. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

ivarú:))))), inkább nemű...


No, de a lényeg, nekem teljesen hasonló volt a terhességem, sokáig hánytam, cukros voltam, sokat keményedtem...

Egyik fiú, másik lány:)


Drukk a kislányért!!!

2011. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányommal 3-4 hónapig 6 hetes kotról minden áldott reggel hánytam. A fiammal sosem.
2011. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
azaz kortól
2011. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem ugyanaz volt minden annyi, hogy a fiúval hánytam is, a lánnyal nem de vele is rosszul voltam pár hétig. Én emiatt nem reméltem, hogy más nemű lesz mert szinte ugyanaz volt minden és állítólag minden terhesség más ahogy minden szülés is.
2011. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a fiammal esténként hánytam, mikor hazajöttem a munkából. a lányommal meg reggelente hánytam, röviddel ébredés után és tovább is voltam rosszul, kb. 13-14. héten múlt el teljesen.


Én is drukkolok egy kislányhoz!

2011. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kislányommal végig émelyegtem az első trimesztert, csak 1x hánytam. Sokat és gyorsan híztam,és folyton édességet kívántam, napi vendégek voltunka cikrászdában.


Most kisfiammal alig voltam rosszul mint utóbb rájöttem az is a vitamintól volt csak. Édességre ránézni is alig tudtam,vagyi sinkább azt mondanám,hogy az étkezésem és étvágyam olyan mint terhesség előtt. Nem hízok olyan gyorsan. Már 100% hogy ezúttal kisfiú.

2011. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok! Az édesség nekem sem ízlik a kisfiammal és kevésbé hízok bár szerintem ez azért van mert jobban odafigyelek. Az elsővel rengeteget híztam (22kg). Ilyenkor már 8kg-al több voltam mint most. :O
2011. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden más. Fiammal rosszul voltam mindentől, a melleim is le akartak szakadni, aztán meg zabáltam végig. Most a lányommal egy percig nem voltam rosszul, melleim sem fájtak még, enni sem eszem sokat. Egy dolog azonos csak: szinte egyáltalán nem kívánom a szexet...
2011. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!