Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokik már nem fogadhatnak...

A dokik már nem fogadhatnak el hálapénzt? Akkor be sem jönnek a szülésre? MA volt a TV2 Mokkában

Figyelt kérdés
Ha az én dokim nem fog bejönni a szülésre az gáz mert a Nyíregyi kórházban ha olyan az ügyeletes az simán hagy megdögleni. Az első terhességemmel panasszal érkeztem az ügyeletre az akkori dokim nem tudott bejönni , az ügyeletes meg úgy megvizsgált hogy azonnal bevéreztem és elment a nyákdugóm azt hittem ott szüleszt meg a vizsgálóasztalon úgy ordítottam a fájdalomtól mint egy állat pedig csak gyakori keményedéseim voltak addig. 5 napig tudtak visszatartani 34.0 naposan szültem.
2012. jan. 23. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon sokszor felmerült hasonló hír, de az orvosok ezután is mindig elfogadták a hálapénzt. Most sem lesz ez másként, hidd el!
2012. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Hála pénz egy fekete pénz. Soha nem volt elgális. és mindig elfogadták és bementek szülni.


most kibukott egy ilyen de sajnos nem fogja se az orvoskat se az anyákat megfékezni.


amit leírsz az ügyeletesröl nagyon ritkán fordul elö, söt szinte mindenki aki ügyeleten szült csak dicséri.


eddig sem mehettek be szüleszteni fekete pénzért, még is megtették.

2012. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, itt ez elég gyakori eset sajna :(

A barátnőmet az ügyeletes órákig hagyta szenvedni úgy hogy a fogadott dokija odatelefonált az ügyeletes kollégának hogy, Szia xy az én betegem de nem tudok menni, nézz már jobban oda rá. Olyan 10 óra múlva telóztak a magándokinak, hogy semmi nem történik csak szenved a barátnőm valamit intézzen már mert baj lesz, na így adott a "havercsákó kolléga" oxitocint és egy óra múlva meglett a baba de a barátnőm a maga kis 50kgjával nagyon meggyötrődött

2012. jan. 23. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is nyíregyi vagyok!

És rettenetesen félek ez miatt a szüléstöl. Mi van ha nem jön be az orvosom és a kiskönyvem meg tele az ő pecsétjével. Tuti le fognak sz@rni az ügyeletesek. Sajnos nem jó tapasztalatokat hallaottam én is. Most mennyi idős kismami vagy? Én 32+3 hetes.

2012. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán szültem én is az első babámat, és a fogadott orvosom nem tudott bejönni. Lehet ez csak egy pozitív kivétel, de én nagyon meg voltam elégedve az ellátással, pedig a dokim oda sem telefonált senkinek. Az ügyeletes orvos amúgy sem sokat számít, a lényeg a szülésznő, ő van veled végig, a doki már csak a kitolási szakaszban jött be, de őszintén szólva előtte nem is hiányzott:) A szülésznő nagyon kedves volt, mindent megkaptam amit akartam, abszolút pozitív volt minden. Ha mégis féltek, hogy az orvos nem tud bent lenni, akkor fogadjatok szülésznőt is, ő biztos ott lesz és csak rátok fog figyelni. Jó babavárást.
2012. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Előtted lévő vagyok!

Köszi, hogy ezt le írtad!

Kicsit meg nyugodtam. Meg is kérdeztem még régebben, hogy van-e olyan szülésznő akivel ő szokott lenni a szülőszobán. És meg is mondta, hogy ki az , ugyhogy meg fogom fogadni mindenképp, főleg, hogy az orvosom is mondta. De én is hallottam már ezt, hogy a szülésznő többet segit.

2012. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem vagyok ennyire pozitív. Jó sokat számít egy szülésznő, de ha baj van Ne Adj Isten akkor ő mit tud segíteni az anyán vagy a babán? Még egy infúziót sem köthet be az orvos nélkül.

Örülök hogy van pozitív példa is de én kapásból 5 nyíregyi orvost fel tudok sorolni akitől az Isten mentsen

2012. jan. 23. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!