Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális ha 8hetesen...

Az normális ha 8hetesen múlnak a tünetek? Vagy baj van a babával? Eddig se sok volt csak kajaundor, de ez is elmúlt.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 11:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és enyhe mellérzékenység.
2012. jan. 23. 11:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, ha nem barnázol, nem görcsölsz, akkor minden rendben van. Nekem 8 hetesen kajaundorom, émelygésem sem volt. A 10. héttől jött a derékfájás, meg a hasfeszülés (a Magnerot segített). Úgyhogy ne aggódj! Lesznek még később tünetek! :) Élvezd ki hogy most jól vagy!

Nekem most 3 naponta fáj a hasam, nő a méhem, helyezkedik a baba.

18 hkm

2012. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne aggódj,mert biztos nincs semmi baj, nekem csak akkor volt hányingerem,amikor még nem is tudtam,hogy terhes vagyok,csak közeledett a következő menstruációm(ami végül nem jött meg). Most 13 hetes vagyok és se hányingerem, se rosszullét,se kivánósság se semmi terhességi tünet,nekem csak a haspuffadás jutott,de az is csak később úgy 9-10 hetesen. az is lehet,hogy te is azon szerencsések közé tartozol(mint én),akik nem kell folyamatosan a wc-re fussanak. Szerintem örülj neki,én is azt teszem :)!
2012. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6.hét körül volt erős hányinger, 1-2 hányás. A vészes rész kb. másfél hétig tartott. Kb. a 8. hét után egyre jobb lett. Nem hánytam, nem vagyok kívánós sem, hisztis sem, semmi. Most a 31.hétben járok. Örülj neki, hogy ilyen jól viseled, ne aggódj nem mindenkinél jelentkeznek rosszullétek.
2012. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Én biztos elmennék orvoshoz. Én sajnos pont a 8. héten jártam ugyanígy, de nekem a hasfeszülés, mellfeszülés, hányinger minden elmúlt egy csapásra. Nem tetszett ez nekem, elmentem nőgyógyászhoz és kiderült, hogy ár nem él a magzat. Persze vannak ellenpéldák, hogy elmúltak a tünetek és mégis minden rendben volt, meg olyan is, hogy minden tünet megvolt és a 12. héten derült ki, hogy már 3 hete nem él a baba. De ha pár napon belül nem tér vissza semmilyen tünet én biztos megnézetném mi a helyzet.
2012. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén azt javaslom,hogy nézesd meg magad, én kétszer jártam így,rossz vége lett mindkétszer. De inkább a dokid nyugtasson meg,hogy nincs semmi baj!
2012. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem 9 hetesen elmúlt az hányás, émelygés a mellem pedig még most se fáj csak viszket és kirepedt meg sötét lett a bimbó udvar.


22hkm

2012. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!