Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes várandós vagyok, egyik...

7hetes várandós vagyok, egyik nap émelygek egy picit, (de ez is inkább kajaundor) a másik nap semmi bajom. A mellbimbóm folyamatosan "csavarodik". Más is van ezzel igy? Ez igy normális?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 7 hetes vagyok és dettó. Nekem mondjuk hányingerem van a kaják szagától. És nálam sem mindennap jelentkezik. Egyébként ha hányingerem van, akkor egy keveset eszek és elmúlik. A magne b6 nálam nem nagyon segített sajna. Te mit használsz ellen? Egyébként szerintem ez normális dolog. Jó baba várást!
2009. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
MagneB6 nekem bevált,a doki 3x2 javasolt,de annyit azért nem veszek be.Már arra is gondoltam ,a MagneB6 miatt nem vagyok mindennap undorodós.(bár ha most a pörköltre gondolok,fujj..:)
2009. jún. 13. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is 6 vagy 7 hetes vagyok, és mostanában én majdnem minden nap kiadtam magamból mindent reggelente. Én is undorodom bizonyos ételektől, leginkább azoktól az ételektől, amiket mostanában ettem és nagyon jól esett.

Nekem most a mosópor illata az, ami mindig kiváltja a rosszullétet, ami még rosszabb, mint az étel, mert azt mindig érzem magamon, a törölközőn, a páromon...

Nagyon rossz, de szerencsére csak délelőtt, délutánra már jól vagyok.

2009. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!