Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok holnap...

7 hetes terhes vagyok holnap megyünk UH-ra, időnként fájdogál a pocakom ez normális? A melleim fájdogálnak de nem vészes, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen!

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, emiatt ne aggódj!
2012. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Lehet túl aggódom mert volt már egy vetélésem !
2012. jan. 23. 13:19
 3/19 anonim ***** válasza:
Drágám! Nekem 3 vetélésem volt, én is aggódtam mindig. De hidd el, ez teljesen normális és minden ok lesz. :) A pocakod azért fáj, mert készül a méhed, nő, nyúlnak a szalagok! Ha fel vagy fújódva, az is rendben van. Ne idegeskedj, és holnap írd meg, mi volt a dokinál!!!! Szorítok, h legyen szívhang!
2012. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok: És azóta van egy gyönyörű szép lányom. :)
2012. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Drága:-)))) valóban gyönyörű a a kis Pötyike :-))
2012. jan. 23. 13:26
 6/19 anonim ***** válasza:
A kis fájdogálás normális. Ne stresszeld magad,gondolkodj pozitívan,hogy minden rendben lesz. Nekem két vetélésem volt,most a 12-ik hétben vagyok és csütin megyek uh-ra. Természetes,hogy aggódsz,én is aggódom,míg meg nem látom(még nem is volt uh-m.) Írd meg mi a helyzet,jó? Szorítok!
2012. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nagyon köszönöm a biztató válaszod! Nagyon szorítok és holnap mindenképpen megírom mi volt uh-on!

Te is írd majd meg mi volt veletek! :-)

2012. jan. 23. 14:31
 8/19 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok, rendben,majd ide megírom mi a csütis eredmény. Szia.
2012. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves 6 os válaszoló! voltunk doktor bácsinál 7 hetesek vagyunk és gyönyörű kicsi szívdobogásunk van :-))) elmondani nem tudom mit éreztem....köszönöm a szorítást:-)))

Nagyon várom nektek mi lesz csütörtökön, ti már jóóó nagyok vagytok:-)) Írj ha megtudsz valamit! szió

2012. jan. 24. 13:27
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! Megvolt az uh, minden rendben van. Él! 55 mm és mindkét mérési eredmény jó,amit ilyenkor néznek. Nagyon szorítok neked is, kitartás itt az első trimeszter kellemetlenségeihez!
2012. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!