Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ennyit mocorog a...

Másnak is ennyit mocorog a kisbabája 32 hetesen a pocakban? Van hogy egész nap szinte megállás nélkül. Normális ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet. Tegnap meg sem állt ma valamivel nyugisabb. Biztos elfáradt tegnap. :)

32hkm

2012. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen normális.

Én mindig azt mondtam terhesen, hogy ez a gyerek tuti nem alszik odabent, egész nap járt a lába. :)

Mikor megszületett, akkor is, és most is, 15 hónaposan egy igazi, kis tornádó.

Én szerettem amúgy, hogy mozgott, és sokkal jobban éreztem magam olyankor, mert tudtam, ha mozog, akkor rendben van minden. Az csak jó, ha mozog.

2012. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:) igen megnyugtat engem is hogy mocorog, de meglepő hogy szinte egész nap? és mikor alszik? azt is észrevettem hogy nagyon éber egyébként, zajokra vagy ha én felkelek akkor ő is felébred-reagál a külvilágra. lehet hogy most tényleg a jó időt érzik a babák is odabent ennyire. egyébként vannak nyugis napjaink is, de többnyire ez a jellemző. azért is fura mert az első babánk nagyon nyugodt volt odabent, nem mocorgott ennyit. remélem valami jó kis sportoló lesz:) nem zavaró, kiváncsi voltam más is igy van e...

köszönöm a válaszokat

2012. jan. 23. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is fura hogy eddig ha felkeltem éjjel akkor ő aludt. De most 2 hete ha én felkelek ő is elkezd mocorogni. Szinte még le sem írtam hogy ma nyugisabb, már neki is kezdett a mocorgásnak. :)
2012. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is megy a buli egész nap. Kérdeztem is a védőnőt, hogy mikor alszik a gyerek, mert hát azt olvasni, hogy húsz órát is alszanak, de az enyém mintha csak 1 órát aludna egész nap. A védőnő azt válaszolta, hogy "akkor alszik, mikor Te nem figyelsz".

Éjszakánként is fent vagyok miatta, mert órákig képes megállás nélkül, tök erősen rugdosni az én kicsi lányom.


31 hkm

2012. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!