Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kis mamák nektek is...

31 hetes kis mamák nektek is nagyon mozgékony a pocaklakótok a napokban? Kislányom szinte megállás nélkül táncol

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is elég aktív, habár vannak nyugodt órák is, amikor alszik. A napokban kezdett el furkálódni a könyökével meg a térdével, olyan mintha valami mutatóujj nagyságú valami át akarna törni a hasfalamon, szinte fáj:-), de bár érzem őt. Ha az apja beszél, akkor is nagyon aktív, meg reggel szokott ébreszteni, mert ha megkezdi a reggeli tornát, lehetetlen, hogy tovább bírjak aludni...



Kellemes babavárást! Még egy kicsi:-)..



31hkm

2011. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Én is néha úgy érzem,hogy átszakítja a hasam.Kezdem nehezebben viselni,itt van 2,5 éves kisfiam is néha nagyon fáradt tudok lenni.Már nagyon várom,hogy láthassam a kislányomat!
2011. nov. 3. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, mi most vagyunk a 30 hetben es fiacskam este a legaktivabb persze mikor anya pihenne. Szinte veg nelkul dorombol a hasamon s par napja lathato kivulrol a hasamon a mozgolodast apanak is ha beszel neki mozgolodik.

Neha nagyon nehez es mintha huzna a boromet es hasfalamat.

S szinte neha kirugja a hasam h faj es megilyedek tole.

Folyton a jobb felen dudorodik hat v feneke.

Nektek es egy oldalon vsn folyton? Ritkan erzem a bal oldalon.

Minden jot!

2011. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is inkább a jobb oldalon nyomja ki magát,szerintem a hátával,nálunk apa egyik este már nem is bírta nézni,annyira eldeformálódott a hasam úgy hullámzott.Boldog babavárást!
2011. nov. 4. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!