Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi kismamák. Itt is kell...

Pécsi kismamák. Itt is kell fizetni az UH képért?

Figyelt kérdés
Olvastam több hozzászólásnál, hogy valami csekket kell befizetni. Ez Pécsen is így van? Ha igen, akkor hogy megy?
2012. jan. 23. 18:16
 1/2 agleh ***** válasza:

Szia!Én a 18. heti uh- ról kértem képet(Klinika),de előre kell szólni mikor bemész a vizsgálóba. 500 ft volt és ott kellett készpénzben kifizetni.

Ha meg van a kép, csomagold be fóliába, mert egy idő után kifakul.

25 hkm

2012. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12.hetin mi a másik uh szobában voltunk, ahol nem volt nyomtató. Telefonnal tök jó képeket lehet csinálni, vagy fényképezőgéppel, vaku nélkül, amiket utána fel tudsz tölteni a számítógépedre is. Megkérdeztem a Dokit, megoldható-e így, mert azért szeretném, ha lenne valami a pocaklakóról. Annyi volt a kérése,őt ne zavarja a vizsgálatokban :)
2012. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!