Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák. Ki milyen intim...

Kismamák. Ki milyen intim mosakodó szert használt. Ami nem árt a babának, és használ a mamának. Meg írnátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy melyik fajtát használod,olyan szempontból hogy egyik se árt se a babának se neked.Én mikor terhes voltam akkor sima rossmannos facell-t használtam.Most avonosat használok.
2012. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én Lactacyd feminát használok. Most éppen ilyen van itthon. :) Szerintem ami a terhességed elején bevált, nem viszkettél tőle, azt most is használhatod nyugodtan.

18 hkm

2012. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lactacyd-ot használok, első alkalommal kérdeztem a dokimat, hogy használhatom e továbbra is és azt mondta, hogy csak ezt használjam, tökéletes.
2012. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem,mivel nagyon érzékeny vagyok a fertőzésekre a Saforelle vált be a legjobban.


[link]


üdv:kozmetikus anyuka

2012. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a Lactacyd-ot használom, nekem bevált, pedig én is nagyon érzékeny vagyok! (ezt használtam előtte is)

2012. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nagyon szépen köszönöm az azonnali válaszokat:)Eddig én is a laktacidot használtam,csak megtudtam,hogy terhes vagyok és félek,hogy ez nem használ a babának.A dokitol meg elfelejtettem megkérdezni.A válaszaitoknak hála megnyugodtam.Köszönöm.
2012. jan. 23. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:
én natúr kecsketejes szappant használok! természetes ezért biztos nem árt!
2012. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ptecus41 válasza:
100%

Frezyderm Intim habot használtam kismamaként és terhesség után is.

Teljesen jó, nem tolja el a ph értéket, gyógynövényes cucc, kiadós - mert alig kell belőle egy kevés.

Mindennőnek oldalon ma néztem - 30%-os akcióban van belőle a csomag.

Én 2 éve használom és meg vagyok vele elégedve! :)

2012. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is kecsketejes szappant használok, 1 éve szültem. A terhességem alatt volt pár fertőzésem, akkor kezdtem el használni. Azóta egyáltalán nem volt ilyen problémám és én a szappannak tudom be.

Bármilyen folyékony mosakodót is használsz, mindben ott van az illatanyag és egyéb kemikáliák...

2012. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nővérem sem használt egyáltalán intim mosakodót anno, de a nődokim engem is leszoktatott még a babavárás előtt.. :)
2012. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!