Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem szép, különlege...

Tudnátok nekem szép, különleges lányneveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan nevekre gondolok, ami nem jön szembe minden percben az utcán, de nem túl hosszú, megjegyezhetetlen név. Szép, egyszerű, de nem gyakori névötleteket várok. Mivel gyakori a vezetéknév, ezért szeretnénk keveésbé gyakori keresztnevet mellé. Köszönöm előre is!
2012. jan. 23. 18:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Írisz, Inez, Nathalia?:)
2012. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Amanda,Kiara,Napsugár,Hajnal
2012. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Mirjam,Ráhel
2012. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Panna:) /Panna vagyok/
2012. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jennifer,Rebeka
2012. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Adél, Blanka, Fanni, Rebeka, Tiána, Zorka, Inez, Ottília, Lia, Lilia, Panka, Anett, Sarolt, Dorina, Georgina, Hanga, Janka, Kinga, Cintia, Csenge, Virág, Viktória, Bernadett, Bettina, Ninett, Nina, Míra, Mirella, Mirabella. Nekem 3 lányom van, Kinga, Kitti, és Kata
2021. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!