Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Hell energiaitalnak van egy...

A Hell energiaitalnak van egy koffeinmentse fajtája, szerintetek abból lehet inni?

Figyelt kérdés
16hetes kismama
2012. jan. 24. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért olvasd el a többi összetevőjét is (pl van-e benne taurin), nézz utána, biztos ami biztos. Mondjuk ha néha-néha egyet megiszol, attól semmi baj nem lehet.


Itt egy cikkecske róla: [link]

2012. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el mi van ráírva! Ha nincs ráírva, hogy nem szabad akkor szerintem lehet. Akkor az csak olyan mint egy üdítő. Én viszont azt tanácsolnám, hogy ilyen mű sz....ságokat ne sűrűn igyál mert nem egészséges a sok színezék meg a cukor stb. Néha persze, ha megkívánod és megiszol egyet semmi gond. Én szoktam néha sprite-ot vagy ilyesmit inni, ha nagyon kívánom, de alapvetően figyelek arra, hogy inkább természetes dolgokat iszom. Frissen facsarom a gyümölcsleveket, szénsavmentes ásványvizet és könnyű teákat iszom. Néha belefér egyegy tejeskávé, de csak olyan macikávé, mint amit az ovikban is adnak. Egyébként nekem amióta terhes vok nagyon jól eski a szentkirályi szénsavmentes víz én rengeteget iszom.
2012. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van benne taurin az miért baj....az egy aminosav...
2012. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az energiaitaloknál nem csak a koffein, hanem a taurin sem ajánlott kismamáknak. Jobban fogalmazva nagyon nem ajánlott!
2012. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor nem iszok,eldöntöttem :)
2012. jan. 24. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó magam sem iszom, mert mindenki azt mondja nem lehet, de sehol nem írnak róla rosszat, és nem tilt egy szakbigyó sem.


[link]


Néha annyira utálom ezt a semmit nem lehet dolgot, igaz, tudományosan nem támasztják alá, de nem lehet! :S


Mondjuk biztos módjával innám csak, mert azért a koffein a babát is pörgeti.


De ha meg lehet inni 2 dl bort, akkor szerintem ez is belefér.


Megint megjegyzem birkaságom miatt egyikkel sem élek!

2012. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!