Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok es hamarosan...

12 hetes vagyok es hamarosan repulni fogok,10 kg os taskat viszek. Ezt felemelhetem es felrakhatom a helyere a repulon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te kondidtól függ.


Elsö babánál nagyon vigyáztam, de elötte ülömunkát végeztem.


Most a második babánál 10 kilós nagytesót emelgetek, így 10 kilós táska meg sem kottyan. de van aki 15-20 kilós gyereket is emelget mert neki akkora épp terhesen a nagyobb.


De szerintem ha terhesség elött nem voltál kondiba, vagy is nem emelgettél nehezet, nem sportoltál, ülö munkát végeztél, akkor most hanyagold. gondolom addig gurítod. habár átvizsgálásra is fel kell tenned, így gondold meg hogy inkább kisebb táskát viszel.

2012. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huzosat viszek igen. Masik nyelvu orszagba vaok es sajna nem tudom a nyelvuket es segitseget sem tudok kerni..
2012. jan. 25. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egesz nyugodtam felemelheted, gondolom nem vagy veszelyeztetett. Ha az orvos szerint minden oke, akkor emeld nyugodtan. Ne fogd fel igy a terhesseget, mert kesobb sokkal rosszabb lesz, mindenen agyalni fogsz. Folosleges...
2012. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is írta: végig emelgettem a 20 kilós nagyobb gyereket az egész terhesség alatt. Egészséges terhességnek ettől baja nem lesz, különben az összes második és harmadik gyereknek baja lenne, hiszen senki nem tudja megtenni, hogy nem nyúl hozzá a nagyobb gyerekéhez.
2012. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a 15 kilós lányomat emelgetem (etetőszék, rácsoságy, stb). De ha te nap mint nap nem emelgetsz ennyit és a 12 hét alatt nem szokott hozzá a szervezeted, akkor hirtelen ne emeld meg szerintem azt a bőröndöt.

Ha rámosolyogsz egy férfi utasra (hacsak nem arab országban vagy) és azt mondod neki hogy: PLEASE, HELP ME!, szerintem ez is elég, érteni fogja és fel fogja rakni a bőröndödet.

2012. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!