Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy új ps3 at, de...

Vettem egy új ps3 at, de CFWres ha vissza akarok menni eredeti játékokhoz akkor felrakhatom az OFW-t vagy az tönkreteszi illetve ha olyan accountra megyek vissza ami már régóta megvan az nem-e fog panaszkodni?

Figyelt kérdés
Van egy elég régi accountom már 15 ös vagyok szóval arra vissza mennék csak félek, hogy elromlik ha CFW-t felfrissitem a legújabb ofw-re
2011. okt. 23. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Új PS3 nincs CFW-vel...
2011. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Czirják György ***** válasza:
Menjél vissza nyugodtan nem lesz semmi, nekem is van.
2011. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Czirják György ***** válasza:
Amúgy ő hazudik, aki azt mondta, hogy nincs
2011. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ . Egyébként nem olyan értelembe mondom hanem számomra új . Ez a 3 adik ps3 am. Mert most volt egy 120 gigás és lecseréltem 250 gigásra csak ez cfw-s ,de kb ugyanaz az ár szóval gondoltam pár játékot megnézek , hogy van -e értelme megvenni , mert demó az sajnos nincs vagy már leszedték .netről (pl mgs4 demója bár ez pont megvan kétszer is eredetibe :Dszóval ilyen értelembe rossz példa )
2011. okt. 23. 17:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja eléggé valszínű hogy vagy hazudik vagy fogalma sincs róla , haverom media marktba vett 320 gigásat régi FW fel és azt törte fel pedig az már javába új alaplapos széria szóval ennyit erről .
2011. okt. 23. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy leveszed a polcról a boltban és rögtön cfw van rajta? ne röhögtess már...
2011. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát igen mostmár eléggé biztos hogy értelmezési problémáid is vannak meg fogalmi problémáid is . Ha 3.55 ös off van azt szerinted nem lehet CFW -z ni ? és új , mert a boltba a polcról veszed le ... tényleg gyakori kérdéseken lehet azért lehet jó pontokat szerezni mert nem jót válasszolsz hanem tetszetőset , rossz pontot azért is , mert bár jót válasszolsz ,de nem tetszik másoknak a válasz ,de te azért vagy 40 % alatti , mert nem gyengén vagy kretén :D
2011. okt. 23. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj én konzolokat javítok, nehogy már jobban tudja egy 12 éves hiperkocka...
2011. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!