Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen az ilyen fajta...

8 hetesen az ilyen fajta folyás normális?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem be a 8. hetet, de mióta terhes vagyok folyamatosan van folyásom, ami elég bő, nem úgy mint terhesség előtt.Nincs szaga, fehér de néha halvány srága is. Nem viszket semmi égő érzésem nincs ott lent. Mindenkinek van? És végig lesz a terhesség alatt? Első baba lesz és sokszor úgy meg ijedek.

23/L


2011. jan. 9. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem 2 és fél éves kis lányom van és én amikor 8 hetes voltam nekem is volt elmentem az orvoshoz és aszt monta hogy ne agódjak mert nincs miért normális a folyás de nem mindenkinek van 8 hetesen szóval ne agódj mert normális.
2011. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és nem egész terheség alatt lesz meg ál és utána megint el kezd jönni
2011. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig ilyen volt. Már nagyon hiányzott, hogy bugyi nélkül aludjak. Nekem párszor csinált a doki tenyésztést, de sosem volt gond. :)
2011. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor ezt én féltettem túl.
2011. jan. 9. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!