Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom, normális-e ez?...

Nem tudom, normális-e ez? Reggel volt egy elég erős görcsöm, de nem véreztem, azóta meg tompán fáj a hasam, de csak annyira, mint eddig is.

Figyelt kérdés
A front miatt lehet?Menjek sétálni?Egyébként tegnap voltam a 12 hetes uh-n és minden rendben volt.Nekem kezdetektől fáj a hasam,szedem a magneb6-ot.Csak nem szeretném,ha gond lenne.Vagy lehet attól,hogy az utrogestant most már napi 1-re csökkentettem le?
2009. máj. 29. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem inkább pihenj amennyit tudsz! Próbálj olyan testhelyzetet találni, ami kényelmes és tehermentesíti a méhedet.

Nekem is volt ilyen az első 12 hétben kétszer is. Olyan érzés volt, mintha egy kést vágtak volna belém és még meg is forgatták volna. Sírva hívtam fel a páromat, hogy biztosan baj van. Szerencsére nem lett.


Valószínű ez is a méhszalagok nyúlása miatt van. Próbálj pihenni! Ha sokszor tapasztalod, azért mutasd meg magad egy orvosnak!


/Utrogestant nem szedtem, erről nem tudok véleményt mondani./


Minden jót!

20 hetes km

2009. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!