Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Döntöttem, elhagyom a páromat...

Döntöttem, elhagyom a páromat 16 hetes terhesen. Félek hogy megfogom bánni. Járt már valaki ilyen cipőbe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 07:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt írod "döntöttem"! akkor miért félsz,hogy megbánod? Leírod mi a baj? Hátha úgy tanácsot tudunk adni!
2012. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert annyi bántás után, valahol mégis szeretem... Ezért félek hogy megbánok. Igazából nincs is hova mennem, de ez nem tántorít el,mert a babám nyugalma a legfontosabb. Részleteket nem szeretnék írni, a lényeg hogy mindennapos az ordibálása és mindennap sírok. Hétvégén ha összeveszik velem itt hagy és nem jön haza 2 napig. Nem tisztel és nem szeret engem. Első babánk lesz. Terhességem előtt néha nekem is jött, sosem vert meg "csak" szorongatta az arcom, lögdösött stb...
2012. jan. 26. 08:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél. Lehet hogy most nem bánt, de ha meg lesz a baba...ki tudja. Lehet hogy még őt is. Ilyen körülmények között kihordani egy babát elég ártalmas lehet. A sok idegeskedés, stressz sokat árthat neki. Megértem hogy szereted és hogy rossz lesz, de neked most a babádat kell nézned. Az hogy most elhagyod a párod, az nem jelenti azt hogy nem fogtok kibékülni. Lehet hogy akkor fog rájönni hogy mit veszít ha nem leszel ott neki, és akkor majd másképp fog viselkedni.
2012. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, nagyon gyorsan menj el tőle, ez egy agresszív állat! Nem is értem, minek vagy még vele?! Esetleg szüleidhez nem tudsz menni? Nem fogod megbánni, ez csak rosszabb lesz. Az ilyen emberek képtelek megváltozni. Menj, amíg nem késő!
2012. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontoznak,de jól döntöttél... :(

Én sem tűrném ha így bánnának velem!

Valami megoldást kell találnod,hogy hová mehetnél!

2012. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz, nálam már rég kimeríti a bántalmazás fogalmát!

Nem tudom mitől fajult idáig a kapcsolatotok, de az biztos, hogy ennél jobb döntést nem hozhattál volna, kismamaként ennek nem szabad kitenni magatokat!

Ha nincs hova menned beszélj a védőnőddel, el tudnál menni anyaotthonba, fel tudnád venni a kapcsolatot a Gólyahír Egyesülettel, ott közösen tudnátok megoldást találni- válsághelyzetben lévő várandósokkal foglalkoznak és nem csak azokkal, akik örökbe adják a babát, hanem azokkal is, akik meg szeretnék tartani és fel szeretnék nevelni, de a körülményeik nem épp a legideálisabbak!

[link]

2012. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, ez nem jó amit írsz. Mit szól a babátokhoz? Nem örül neki? Én nem vagyok ilyen helyzetben, és nem is tudom mit tennék. Én is első babámat várom, de nem bánt a párom. Viszont ismerek olyan embert aki hozzád helyzetben volt/van, de nem hagyta ott a párját. Azóta is megy a mindennapos veszekedés, csúnya beszéd és szeretetlenség. Látom rajta hogy ez nagyon nem jó. Ő is először ott akarta hagyni a párját de nem merte. Azóta lett második baba is és csak rosszabb a helyzet. Én kívánom hogy veletek ne ez történjen. Az a baj, hogy nem tudom mi a baja a párodnak. Mi nem tetszik neki?
2012. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes döntés és büszke lehetsz magadra, amiért jelen körülmények között is meghoztad! Nem hibázol! Többet érdemelsz! És megtalálod majd, aki tisztel és szeret! Ez, amit leírtál, nem az, amit keresel, meg sem közelíti!
2012. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
* hozzád hasonló helyzetben (bocs)
2012. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van... Már rég ezt kellett volna tennem,bár nem egyszer és nem kétszer elhagytam őt, csak kibékültünk. De mióta babát várok, teljesen máshogy látom és őt helyezem előtérbe, az ő nyugalma a legfontosabb. Nem fogom neki hagyni, hogy lássa a babát ha megszületik. Nem vagyunk házasok, párkapcsolatban élünk. A szüleimhez nem mehetek, majdnem elég egyértelműen a tudatomra adták, hogy vetessem el, akkor visznek magukkal, vagy viseljem következményeit. Ugyhogy nehéz lesz egyedül, az anya otthonokon már gondolkoztam. De nem vetetem el.. Ő az én vérem és szeretném őt mindennél jobban.
2012. jan. 26. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!