Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Jahn Ferenc Kórházban a 12....

A Jahn Ferenc Kórházban a 12. heti UH hüvelyi vagy hasi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma voltam a dokimnál és beutalót adott a Jahn Ferenc Kórházba a 12. heti UH-ra. (nyaki redő szűrés).

Túl sok jót nem hallottam a kórházról, úgyhogy elég félve megyek. Van valakinek ott tapasztalata?

Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 26. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A 12. heti uh minden esetben már hasi szokott lenni, kivéve, ha a baba túlságosan mozog.:) Így járt a barátnőm is, hasin nem tudta lemérni a tarkóredőt, ezért aztán megnézte hüvelyin is. A vizsgálattól nem kell félned, minden rendben lesz! Ez független attól, hogy esetleg rosszat hallottál a kórházról. Egyik ismerősöm ott szült, a terhesgondozással nem volt semmi gondja, csak a szülés után a csecsemősökkel.. De ez még odébb van.:)
2012. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasi lesz az uh, hacsak nem pont úgy fekszik, hogy nem tudja lemérni a nyakiredőt! /nekem ezért hüvelyi lett/ A szonográfus nagyon rendes, ne izgulj ezen. Magáról a kórházról valóban érdekes dolgokat hallani, de a szülészettel, nőgyógyászattal szerintem nincs semmi baj. Velem (velünk) a csecsemősök is rendesek voltak. Bár az is igaz, hogy nem mindenkinek egyformák az elvárásai, meg a saját hozzáállása sem. Jó esetben azt a 4-5 napot ki lehet birni. :-)
2012. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy ne használd a wc-t, ne fogdos össze lehetőleg semmit, mert nagyon sok a cigány és a takarítás nem megfelelő és az e.colit és a streptococcust igen könnyen megkaphatod ott.

Én az 1. babámnál jártam így, a 2-nál nagyon vigyáztam, fertőtlenítettem a kezem egyből, így nem is volt semmi gond.

Arra számíthatsz, hogy akinek ott van fogadott orvosa, azt előbb behívja a doki, már bent várja. Dehát ez mindenhol így van.

2012. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is a Jahn Ferenc-ben volt a 12.heti ultrahang és huvelyi volt, majd csak a 18.heti volt a hasi. A kornyezet nem tul biztato de a doktornő aki vizsgalatot végzi kedves na nem olyan nyálasan de egyáltalán nem lekezelő vagy bunko.

Sorszám nincs ugyhogy figyelj az érkezési sorrendre mert 2 oltozo van ha kijon valaki az egyikből rogton mehet be helyette valaki (nem szolitanak)ezért sokszor eléfordul hogy nem az megy be aki kovetkezne hanem aki kozelebb áll az ajtohoz.


36 hetes kimama

2012. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!