Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2011 októberben ki fog a...

2011 októberben ki fog a Délpesti Jahn Ferenc kórházban szülni?

Figyelt kérdés
Én 23.-ra vagyok kiírva így 15-30 érkezhet bármikor:)
2011. júl. 29. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha teheted csak oda ne menjél.

2x szültem ott, 2x egészségesen adták ki a születési rendellenességgel született babáimat. Nem vették észre.

2011. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én november 1-re várom, ugyanoda. :)
2011. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Dokim ott főorvos akihez ragaszkodom, de a kórházat annyira nem ismerem.Gyakorlatilag mindegy egyéb vizsgálat máshol zajlik csak a szülés ott.Így remélem minden rendben lesz.Jó babavárást!

2011. júl. 30. 06:30
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia! Én már kétszer szültem ott.Most is ott fogok.Okt.7.-,re vagyok kiirva,de Szept végén lesz a programozott császár.Ki az orvosod?

Elsőnek,: akkor miért nem mentél máshova 2.-ra?Ez meg nem a kórház hibája hanem a gyerekorvosé és a te dokidé.Ha azt vesszük sehol ne szüljuk mert ez előfordul máshol is sajna.Ha én anno hallgattam volna a hiedelemnek akkor a dokinat messziről elkerülöm mert 2 en is haltak meg nála anyuka is és volt h baba is..Nah nekem egyszer pont ő mentette meg az életem és a gyerekét is.Az ügyeletesek sz...tak rám utolsó pillanatban szoltak neki aki 5 p alatt bent volt és felismerte amit a többi nem.Ja,hogy mit? Sima toxemia ami gyakori.Tehát szerintem nem kórházat hanem dokit kell választani.Az enyém a Szinte András.Sokan nem szeretik mert elég fura tud lenni,bár belem a 9 év alatt mindig kedves volt.Am meg jó doki nagyon.Én bem mennék máshoz,tesom igen. :-)

A gyerekeket meg sajnálom, bizti nem könnyü neked akkor.Ha nem vagyok nagyon tolakodó milyen fogyatékkal születtek?

Kérdező merre laksz?Én a kórháztol 2 percre Soroksár Újtelep.

2011. júl. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

második,Te merre laksz,ki a dokid stb...? Fiatok v lányotok lesz?Nekem 2 lány után fiú.

Előző voltam.

2011. júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen nekem is minden vizsgálat s rendelőjében van.Ő is főorvos. :-)
2011. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A második vagyok. :)

Gyálon lakom, és elméletileg kislányom lesz! (Első baba).


Arról, amit az első írt: sajnálom, amit az első írt, de kötve hiszem, hogy ez kórházfüggő lenne. Én nem tudok mást tenni, mint reménykedni, hogy minden rendben lesz nálunk.

2011. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hopsz, azt elfelejtettem írni, hogy nincs fogadott dokim. :) Gondozásra a kispesti sztk-ba járok, Dr. Itához.
2011. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát én nem szülnék ott én a 26.héten váltottam korházat meg persze dokit is...pedig jo doki volt Dr Fekete Tamás...a korház borzalmas és minden borzalmas ott sok rémtörténetet hallottam....a kiskönyvembe is az volt beirva a délpesti és kérdezte a mentős hogy oda?Mondtam hogy nem dehogy és azt mondta bölcsen döntöttem...nagyon rossz a korház mondtam hogy tudom végül a soteén szültem Isteni volt...
2011. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1. vagyok

nem hiszem, hogy a dokitól függ, hogy nem vették észre:

1. baba: nem volt kutacsa, csak kisujjbegynyi-becsontosodott

2. baba: szülésnél leszakadt a karjában az izom, szülési sérülés!!!!!!! 4250gr-al született.

Akkor ezek kinek a hibája?

Lehet, hogy az enyém?!

2011. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!