Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetett magzatvíz? Tapasztalt...

Lehetett magzatvíz? Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
Tegnap pedikűröztem és ahogy felhúztam a lábamat,éreztem,hogy folyik valami meleg,még a nadrágomon is hagyott egy foltot.Felhívtam a dokimat és azt mondta,hogy ha nem ismétlődött meg,akkor biztosan nem magzatvíz volt,hanem valószínűleg vizelet,ahogy megnyomtam a hólyagomat.Hát még csak pisilnem sem kellett és úgy éreztem,hogy a hüvelyből jön.
2009. máj. 29. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a dokidnak. Ha ismétlődik fel se hívd, hanem menj mindjárt a kórházba, ahol szülni fogsz, majd megnézik, hogy van-e baj.
2009. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Altalaban a magzatviz nagyobb mennyisegben folyik ki ez ha elkezdett folyni mar nem all meg mintha egy csapot elzartal volna.Figyeld tovabbra is es ha gond van, irany a korhaz.Hany hetes vagy?
2009. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet szivárog,de ebben nem vagyok biztos,barátnőmnek volt hasonló,ő bement rögtön,de még 2 napig nem szült,mert mire beért nem folyt.Lehet hogy elül repedt meg picit vagy,hogy is mondjam.És onnan csorog.

A vizelet,hogy megnyomja a hólyagod?Hát szagold már meg a nadrágod,hogy pisi szagú e,mert sztem van különbség.Ha továbbra is érzed,hogy folyik azért menj be

2009. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
38 hetes vagyok.Nem folyt így azóta,de ahogy megszáradt,kivettem a szennyestartóból,olyan kemény lett a fehérneműm,mintha ki lenne keményítve,azért gyanús ez nekem,hogy nem vizelet volt.Mindenesetre figyelem,de ugye nem lesz baja a babának emiatt?
2009. máj. 29. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Magzatvíz ha elfolyik akkor egyszerre nagy mennyiség folyik. Ha szivárog, akkor pedig folyamatosan "folyik" szivárog ki a hüvelyen keresztül, nem csak egyszer. Még annyi, hogy a magzatvíz színtelen, ha minden rendben van.


Ha gyanúsnak érzed a dolgot, akkor mutasd meg inkább orvosnak.

2009. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a magzatvíz csorgás nem áll el. A védőnőm úgy mesélte, hogy vizes lesz a fehérnemű, majd mikor újat húzok ismét azt veszem észre.
2009. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!