Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okkal aggódom, vagy csak túl...

Okkal aggódom, vagy csak túl parázom a dolgot?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok.Ezen a héten már erőteljesen éreztem a kicsimet kb napi 3 alkalommal jókat játszottunk.TEgnap sajnos kihúzták egy fogam.Eszeveszett módon fájt a fájdalomcsillapító ellenére is és nagyon féltem is.Sajnos nem bírtam és kijött belőlem egy kis síkitás a fájdalom hatására és remegtem is.És egész délután és este is fájt.Tompán még ma is.Ami aggaszt,h tegnap délután óta nem éreztem a babámat.Félek,nem e tegnap történt valami ezek hatására.Ezért szeretnék tanácsot kérni.V csak a hirtelen jött hideg idő miatt bújik meg?
2012. jan. 28. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyomj a pocidhoz valami nagyon hideget, pl. vegyél elő valamit a fagyasztóból.

Ennek hatására lányom elég hamar megmozdult, mert nem szeretik a babák a hideget.

Remélem semmi baj nincs, csupán csak most "lazít" a babád. Nem minden nap ugyanolyan mozgékonyak. Vannak pihenős időszakok is néha, lehet most nálad is ez van.

2012. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!sajnos én nem tudok tanácsot,de átérzem az aggódásodat.Én is folyton azt teszem,aztán kiderül feleslegesen.Remélem nálad is így van.Ha tudod a választ írj.
2012. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy a foghúzástól, ill. az az miatti fájdalomtól, remegéstől, sikítástól baja lenne a babádnak. Csak pihizik. Ha nagyon aggódsz, akkor hívd fel a dokid, védőnőd, akkor is, ha hétvége van!
2012. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Én is annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg felébreszteni, és akkor megnyugszol. Ami nekem segíteni szokott: háton fekvés, vagy csoki vagy süti, szóval valami édes. Meg néha kicsit be is szoktam neki kopogtatni, ha ezek sem használtak, a Párom meg mondta, hogy hagyjam szegényt :D

Nem mindig mozognak ugyanúgy, én is rengeteget aggódtam emiatt, első Baba. Ma nálunk is nyugi van, tegnap meg egyfolytában rugdosta az oldalam.

Boldog Babavárást!

33h kismama

2012. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ha egy ideig nem érzem, két oldalt egy picit meglökdösöm a hasam, arra felszokott ébredni, aztán megnyugszok és általában visszaalszik még egy picit, aztán kel is fel újból rúgdosni :)
2012. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Most jut eszembe, hogy amikor a géppel a tojásfehérjét vertem fel, na akkor rögtön felébredt a csajom. (szegény) Pont 22 hetes voltam akkor.

2012. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22 hetesen nekem is felébredt a turmixgépre egyszer! :) A tegnapi eseményektől kizárt, hogy bármi történt volna, szerintem kutya baja, csak lustálkodik kicsit! Feküdj nyugodtan egy fél órát, és ahogy írták is, picit a tenyereddel két oldalról nyomd meg a pocid. Biztosan beindul! :)


24 hkm

2012. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!