Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes kétszer egymás...

Lehetek terhes kétszer egymás után lombik be ültetéssel? Folytatás!

Figyelt kérdés
már voltam egyszer be ültetésen az nem sikerült,tavai évben szintén voltam,de akkor már sikerült ikreim lettek volna de nyolc hetesen meg állt a szívük és műtétre kellet mennem!az érdekelne ha ujjra el kezdem akkor mekkora az esély hogy megint sikerül,mert amikor mentem második be ültetésre ők fagyi babák voltak és szerintem sokat számit hogy a pete leszívás után milyen hamar jön rendbe a méhem!szoval volt olyan aki fagyi babákat kapot vissza és utána ujjra stimulálták de akkor is össze jött neki?
2012. jan. 29. 04:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az orvos meg tudná neked mondani, beszélj egy nőgyógyásszal.
2012. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lombikom nem sikerült. Spontán viszont terhes lettem. Azt senki nem tudja hogyan történhetett, de itt motoszkál most is a pocakomban. 33 hetes kismami.

Neked nincs esély, hogy természetes uton sikerüljön?

2012. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekünk már van egy 3,5 éves lombikos kisfiunk, most várjuk a tesót 20 hetes vagyok. Nekünk sosem volt fagyasztott embriónk, mindig az aktuális stimulációból gazdálkodhattunk.:) A 2. és 4. lombik lett sikeres. Azt olvasni, hogy akinek volt már beágyazódása, könnyebben megtapadnak az embriók.

Mindent bele! Ne add fel! Sok sikert!

2012. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!