Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2012 Karácsony előtt vesztette...

2012 Karácsony előtt vesztettem el a 18. héten az iker-babáimat,2010 Karácsony előtt is a 18. héten az első gyermekünket. Lombik 5 éve, kivizsgálások. Azért nem adom fel a harcot, hogy Nekik legyen esélyük visszatérni hozzám. Szerintetek őrültség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az... Kívánom, hogy sikerüljön!
2012. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj...szegénykém. Nem hülyeség egyáltalán,remélem összejön.
2012. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is remélem hogy így lesz, főleg mivel rajtunk kívül álló (eddig ismeretlen)ok miatt történt ez a két tragédia.


Csak abban bízom, hogy ha én nem is, de Ők mindhárman látnak Engem és Tudják vagy Érzik, hogy mennyire Nagyon Örökre Szeretem Őket és egyszer talán újra találkozhatunk..

2012. jan. 5. 13:14
 4/20 A kérdező kommentje:

13:11-es válaszoló:


Köszönöm neked is, aranyosak vagytok!

2012. jan. 5. 13:15
 5/20 A kérdező kommentje:
Bocs, 13:13-ast akartam írni.
2012. jan. 5. 13:16
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire szeret-teljesen írsz Róluk! Teljes szívemből kívánom, hogy egyszer csak beállítson hozzátok a gólya, és nem üres 'kézzel'! Csak ne adjátok fel a reményt!
2012. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség egyáltalán. Remélem sikerül, sose szabad feladni. Kitartás!
2012. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igyekszem, csak nagyon nehéz. Tudod, ilyenkor az ember maga is meghal és újra kell építeni mindent, magát, a kapcsolatait a régi kerékvágásba helyezni stb. Nagyon embert-próbáló feladat és bár a férj, család támogat, de magaddal kell a harcot lefolytatnod és ez az iszonyatosan nehéz része, mikor magadat kell leküzdened. Nem adom fel, amíg bírom idegekkel, mert a hitből, reményből még most úgy érzem nagyon kevés maradt. De Őmiattuk bármire képes vagyok, hiába nincsenek velem fizikailag, Ők már amíg élek az én Gyermekeim lesznek, és ezt senki nem veheti el tőlem! Nagyon szeretem Mindhármukat, remélem jó helyen vannak és vigyáznak Egymásra...
2012. jan. 5. 13:33
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Aterzem a helyzetedet,2010nyaran en is elvesztettem a ksfiam 23hetben voltam mar kozel jartam de a tuleleshez sajnos megis keves volt:(most ismet babat varok 18hetben vagyok,abban bizom hogy most sikerul mert sikerulnie kell!!!!kitartast es soha ne add fel,mert sikerulni kell csak bizzal benne:)kitartast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

HELYESBÍTEK, BÁR A TRAGÉDIÁKON NEM VÁLTOZTAT, CSAK ELÍRTAM A KÉRDÉSBEN:

2011-BEN ÉS 2012-BEN TÖRTÉNTEK EZEK A TRAGÉDIÁK, NEM 2010-BEN.

2012. jan. 5. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!